Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 4 gyerekes anyaként biciklis...

4 gyerekes anyaként biciklis futár?

Figyelt kérdés
sokáig voltam otthon gyerekekkel,edzetlen vagyok,de már fél éve edzek. szobsbiciklin és lépcsőzőgépen.foodora vagy wolt? látom,hogy nők is bicajoznak.nekem a wolt- ot ajánlották,mert abban jobban eldönthetem a beosztàst ez igaz? és mindenki nyáron akar dolgozni,akkor többen vannak,én meg átadnám a helyet,mert nyáron ugyis a gyerekekkel kell itthon lennem,ez igy nekem is jó. GPS- t meg kártyás fizetést a kütyüt remélem majd megtamulom kezelni,erről van esetleg videó ahol bemutatják? melegtől,fagytól,fizikai munkától nem félek,sőt jobban telik az idő. ha kint lehetek nekem az szabadság. nem tudok sehol bezárva lenni munkahelyen,itthon is eleget voltam bezárva. pl.ácsorognék egy ruhaboltban és nincs dolgom,az idő nem telik. onkább halálra dolgozom magam az is jobb.hasznosítanám,hogy drága erős biciklit vettünk nekem,és városba költöztünk,vidéken nem dolgozhatnám ezt.legfontosabb,hogy ne legyenek munkatársaim. szeretek emberekkel dolgozni,de ne munkatárs legyen.középkorú nőként (42 vagyok) belevághatok? pár ismerősöm szerint hülyeség,majd meglátod" 1- 2 hisz bennem. nekem ez tényleg álommunka lenne.mit gondoltok?
jan. 9. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem próbálod ki, nem fogod megtudni.

Kerékpárt javítani tudsz, ha két cím között valami gixer van? Ilyenekre is gondolni kell.


Ha mégsem tetszii a meló, akkor ennyi volt, legalább megpróbáltad. A terminál nem nagy was ist das. Ne ezen izgulj, vannak stresszesebb szituk is.

jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Hát 42 évesen, 4 gyerekkel azért valami normális munkát keress, ne ilyen baromságot
jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Öszintén szólva mit veszthetsz vele?

Szeretsz biciklizni, szeretsz a szabadban lenni idöjárástól függetlenül, a terminál használata nem agysebészet, megmutatják, mit és hogy kell csinálni, nem nehéz.

Próbáld ki, ha bejön, akkor nyertél, ha nem, akkor tudod, másfelé kell keresgélni.

Sok szerencsét hozzá!

jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

42 évesen 4 gyerekkel😂🤣.

Igazi szocreál balkáni életkép.

jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Szoktam látni nőket is futárkodni, igaz fiatalabbakat. Próbáld ki, ha nem jön be még mindig kereshetsz mást.
jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Vannak még igencsak begyepesedett válaszolók . miért gond, ha valaki 42 évesen ilyen munkát akar végezni?
jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Az kemény ha valaki 42 évesen azt ajar dolgogni hogy esőben szélben hóban viharban tekeri a biciklit.

Ettől többet érne még az is ha elmész takarítónak a tescoba.Legalább fedett helyen vagy.

jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

"Vannak még igencsak begyepesedett válaszolók . miért gond, ha valaki 42 évesen ilyen munkát akar végezni?"


42 évesen elvileg azért már van valami vegzettsege és munkatapasztalata is, ergo annak megfelelő állást keres. A futarkodas tipikus diakmeló, max mellékesként végzi az ember, nem főállásban. Pláne ha gyerek is van, ráadásul 4 is. Semmi begyepesedettseg nincs ebben, csupán logikus gondolkodás

jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld meg. Én régen hìrlapkézbesítő voltam. Imádtam. Nem volt gond az eső,hó. Kimondottan a külterületeket szerettem. Ahol lehetett tekerni a biciklit. Pedig elötte irodában dolgoztam. Próbáld meg. Ha nem lesz jó még válthatsz.
jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
A szabadban dolgozás ősszel, télen, sötétben is menni fog?
jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!