Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka a chat operátor?

Milyen munka a chat operátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Keresgéltem otthoni munkát, itthon vagyok még a gyerkőccel, és találtam egy ilyet.

Ki mit tud róla?

Mii az a chat operátor?



jan. 10. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mit nem lehet érteni rajta? Valószínűleg ügyfélszolgálat chaten keresztül, vagy erotikus szolgáltatás szintén chaten keresztül. Érdemes rákérdezni a részletekre, de nem nálunk.
jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha jelentkezéskor kérik a személyigazolvanyt az csalást jelent?
jan. 10. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, hisz minden szerződéskötéshez szükséges. Azonban ha nem ismered a céget, és egy vad idegen online a semmiből kér tőled egyet, akkor ne nagyon add meg. Nézz utána a cégnek, mielőtt bármit is csinálnál, és bármilyen adatot megadnál.
jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 100x láttam már hogy erről a chat moderátoros munkáról kérdeznek, (cloudworkers gondolom, szexchat) de még egy konkrét embert sem láttam aki arról számolt volna be hogy ezzel pénzt is keresett volna.
jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Párom csinálja a gyerek mellett, fizetnek érte, de nagyon keveset.

15000/ hó az átlag neki, elég sokat kell érte gépelni, elviselni a sok hülyét, egy üzenet pár eurocent.

jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!