Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak-vagy ne? Boltban...

Felmondjak-vagy ne? Boltban dolgozom 27 éves vagyok és van egy kb 13-15 éves fiú, aki akárhol vagyok odajön, kerülget és múltkor fotózgatott hátulról és egyszer meg is akarta fogni a fenekem.. rászóltam törölje ki a képet és szóltam a fönöknek róla.

Figyelt kérdés
Fönök mosolygott, mondta hogy biztos nem làt mindig ilyen 190felüli telt nőt, és rámszólt nagyhangon hogy legyek normális vagy kirúg és rám is szólt, ne legyek farmerba hátha abbahagyja, de nem..Elakart hívni talira, de elutasítottam. Mentem haza akkor is odaszólt, hogy "jó a segged". Mitévő legyek?
jan. 12. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

13-15 éves??

De ha ilyen kretén a főnök, jobb, ha keresel más munkát.

Én elküldeném a francba a kiscsávót.

jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez kérdés? Fenyegetnek és szexuálisan zaklatnak, de a neten szavaztatod meg, hogy mit csinálj mert nem tudsz dönteni?
jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
27 évesen te egy 7 éves szintjén vagy nem?
jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Napi kamu
jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szolovjov ***** válasza:
0%
Le kell neki nyomni egy olyan pofont hogy a falról pattan vissza a feje. Majd észhez tér.
jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

A képért hívd a rendőrséget. Személyiségi jogok megsértése. Valamint jobb, ha a főnököddel is közlöd, indíthatsz pert ellene a munkaügyi bíróságon, mert nyíltan pártolja a szexuális zaklatást.


Persze ha nem csak egy olcsó kamu a kérdés. Minden esetre akik tényleg ilyen bajba kerülnének, még hasznos lehet a válaszom.

jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Fogad el a randit,de kérdezd meg tőle előtte,hogy nem-e zavarja hogy át műtteted magadat férfiról nőre,és hogy a pőcsikédet meghagytad
jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Vidd be a gyereket a raktárba es keményen szexelj vele

Aztán mondjá fel

jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13-15 éves? Szülei? Én ilyet csináltam volna.... Apám meglincsel....
jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pofán kellett volna b**sznod párszor hogy megtudja hol a helye
jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!