Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri Cipruson dolgozni?...

Megéri Cipruson dolgozni? Főként olyanokat kérdeznék, akiknek van némi tapasztalata?

Figyelt kérdés
Annyit olvastam, hogy a legtöbb hely bezár november és április között. Ez számomra aggasztó és nem tudom, hogy igaz-e.

jan. 13. 13:54
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
60%

Több régi ismerősöm dolgozott ott, külön hívtàk őket a màsodik évtől...


Nem mentek volna, ha nem éri meg.


Azóta Svàjcban mosogatnak.


*Felszolgàlnak.

jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyári szezonra alkalmas csak. A legtöbb turisztikai helyen pl.: Ayia Napa, Protaras, Paralimni hotelei csak november végéig vannak nyitva és márciusban újra nyitnak. Páfoszon, Limassolban, Larnacában vannak hotelek, bárok nyitva télen is, de kevesebb jóval és inkább az ottani ciprusiakat pàrtolják jobban. Én nyaranta dolgozok Ayia Napán a NissiBlu hotelben majd megyek télen Tenerifére mindig és így vàltom
jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!