Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma megyek állásinterjúra,lebet...

Ma megyek állásinterjúra,lebetegedtem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szó szerint a világ legszerencsétlenebb emberének érzem magam.Tegnap délutánig semmi bajom nem volt. Amúgy is elég ritkán vagyok beteg. Viszont tegnap elkezdett egy picit fájni a torkom 6 óra fele.Most meg arra keltem hogy kiszakad a torkom a helyéről és olyan a hangom mint egy rozmárnak.Még elrejteni se tudom hogy beteg vagyok mert ha köhögök olyan mintha minden alkalommal felszakadna valami.Arra gondoltam hogy elmegyek attól és veszek fel maszkot és fertőtlenítem a kezem mielőtt bemennék.Vagy nem tudom.Ez így mennyire lenne jó megoldás? Az a legnagyobb problémám hogy nagyon kéne a munka és ha felhívom őket azzal hogy pont mára lebetegedtem ,akkor nagyon jól tudom hogy azzal leírtam magam, másrészt meg énse hinném el.

jan. 19. 06:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Olyan helyre nem is mennék, ahol ilyet nem tudnak kezelni. Kérnék másik napra időpontot.


Krónikus beteg vagyok, a feleségem nagyon érzékeny minden betegségre, és a gyerekkel így is sokat kell otthon lenni: nálam az olyan jelölt írná le magát, aki ilyen állapotban állítana be.

jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Irtam
jan. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Én is maszkban mennék. Szerintem, ha sok a jelentkező, nem foglalkoznak azzal, aki nem jön, mert van másik. Így is lehet, hogy nem tetszik nekik a megoldásod a maszkkal, de legalább megpróbáltad.

Szedj be mindent, ami kicsit is segíthet. Köhögéscsillapítóknál vigyázz, nehogy szedatív legyen.

jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a maszk jó ötlet. Ha nem vagy lázas, ne hagyd ki az interjút, legalább látják, hogy igyekszel.
jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
HR-es vagyok, mondd le nyugodtan és kérj új időpontot. Nem fognak holnap már mást felvenni a helyedre, ez nem így működik. Amíg van interjúalany, addig nem zárják le a kiválasztást. Ha valaki bejönne ilyen betegen, haza is zavarnám a fszba, ne fertőzzön már másokat.
jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menj be, egyrészt fertőzöl, másrészt nem tudsz úgy teljesíteni mint szoktál. Senkinek sem jó. Hívd fel őket, mondd hogy ez van, ha gondolják be tudsz menni, de örülnél ha át tudnák ütemezni máskorra az interjút. Így az övék a választás, nem fogod leírni magad mert nem te döntötted el, hogy nem mész be.
jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se erőltetném az interjút, míg odautazol, végigülöd stb - ez mindenkinek egy merő szenvedés. Hívd fel őket, nem kell a legapróbb részletekig menni, inkább arra összpontosíts, hogy szeretnél másik időpontban menni. Nálunk is volt nem egyszer, hogy valaki betegség miatt nem tudott interjúra jönni vagy uram bocsá' bejönni az első napján. Sosem volt belőle probléma. Ha normális a cég, akkor még tudja oldani és nem emiatt fognak elutasítani.
jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel őket (vagy ha nincs semmi hangod, akkor írj egy e-mailt), hogy bocsánat, rosszul vagy, nem tudsz bemenni. De ha annyira nem vagy dögrováson, akkor a 6-os ötlete kiváló, így végülis nem te mondtad le, hanem ők döntöttek úgy, hogy ne most menj be.

Egyébként a mostani munkahelyemen én is így jártam, csak én a lelkem okádtam ki, szóval nálam esély nem lett volna bemenni, nagyon gyenge voltam, és még délelőtt is hánytam. Írtam egy üzenetet annak, aki interjúztatott, hogy ne várjon, rosszul vagyok, nem tudok menni, én is azt hittem, hogy ez akkor off, de visszaírt, hogy jó-e nekem, ha áttesszük jövő hétre, és végül felvettek.

Jobbulást.

jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Na hogy döntöttél?
jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek.Végül elmentem mert nem akartam kockáztatni.Ott szóltam hogy egy kicsit megfáztam veszek fel maszkot.Nem volt semmi baj.
jan. 19. 23:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!