Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kereskedelemben dolgozóknak...

A kereskedelemben dolgozóknak van fix ebédidőjük?

Figyelt kérdés
Pl. 30 perc, vagy az ebéden gyorsan "beharapod" 15-20 perc alatt és irány vissza dolgozni, mert hiába jár 30 perc a főnök nem nézi jó szemmel az ücsörgést.
jan. 20. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem értettem az ilyen kérdéseket.


Ahány munkahely annyi féle főnök és annyi féle szokás.


Nálunk például van olyan része a cégnek ami kereskedelem, de mindenkinek ugyanúgy fixen 1 órás az ebéd ideje és nincs az, hogy sietni kellene vagy hamarabb ki kellene nyitniuk mert tépik a kilincset az emberek.


Sok helyen be sem zár az adott hely vagy bolt így gondolom váltásban oldják meg ezt, és nem probléma hogyha 30 percig a 10-ből mondjuk 3 ember szünetet tart.

jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Én nem kereskedelemben, hanem egy fürdőben dolgoztam, de az is folyamatos munkarend volt reggel fél kilenctől este hétig. Ott az ebédidő nem volt meghatározva fentről, de kialakult a rendszer, hogy fél 11-től fél órás váltásokban mindenki szépen elment enni, minden bejárattól csak egy ember. Ehhez igazodott az ebédlő nyitvatartása is.

Az már más kérdés, hogy az információsok közül többen el szoktak csavarogni akár 45-60 percre is :D

jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!