Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál 50 ezer forinttal...

Dolgoznál 50 ezer forinttal többért 1 műszak helyett 3ban?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a lakhatás megoldott akár milyen áron, színvonalon,de vállalható, akkor dolgoznál garantált bérminimum helyett 50 ezerrel több pénzért 3 műszakban?

Vagy 250 helyett 300 ezerét? Megér ennyi a 3 műszakért, az összevissza életritmusért,az egészségre gyakorolt káros hatásáról nem is beszélve?


Mi az a minimum havi fizetés amikor váltanál ezért a plusz 50 ezerért és mikor nem éri már meg feladni az egymüszakos munkarendet?



#munka, munkahely #munkarend, műsza,k három műszakos munkarend #fizetés, garantált bérminimum
jan. 28. 04:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dolgoznék 3 műszakban, de azt tudnod kell, hogy én már egy 50 éves nő vagyok.

Most 2 műszakos munkám van, és délutánra sokkal jobban szeretek járni.

Tehát én állandó délelőttös se lennék.

jan. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

50 ezer forint különbség miatt nem érdemes váltani,az szó szerint hangyaf*sznyi változás,nem fogod èrezni a különbséget.


Őszintén szólva,én már dolgoztam 3 műszakban több pènzèrt,azért bekell vallanom fiatalabb korosztályban vagyok,de,én újra váltottam 1 műszakra,és konkrétan ugyan annyit keresek mint 3 műszakban!


Semmiért nem adnám fel az 1 műszakot,ugyan is 3 műszakban nagyon felborul az ember bio ritmusa,az egészsége, főleg az éjszakai műszak, én konkrétan

olyan voltam mint egy élőhalott.. Nekem az 1 műszak az olyan isteni,hogy semmiért nem cserélném el...Az lehet hogy több pénzt kaphatsz érte,de azért hogy olyan legyél mint egy zombi,nagyon nem éri meg!


Bár,vannak emberek akiknek ez jön be,valaki bírja,valaki nem,de ha megfogadod a tanácsom,örülj hogy 1 műszakban dolgozhatsz,mert manapság nagyon ritkán ismerik a gyárak ezt a fogalmat!


Erre csak azt tudom mondani hogy akinek megéri,és bírja az vállalja be,másként nem éri meg váltani.

jan. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 órás munkarendben nem tudnék dolgozni. Nekem kizárt, hogy 5 napot dolgozzak egy héten. Kell legalább 1 nap emberek nélkül, 1, vagy 2 pedig arra, hogy te azt csináld amit szeretnél.

30 vagyok, de nekem ezért volt sok az iskola is anno.

Lassan 3 éve 12-zöm, és el nem tudtam képzelni eddig, hogy így is lehet ezt. 168 órás munkaidő keret, de számtalanszor mentünk 5 napokat is, és mégis kibírja az ember, mert tudja, hogy átmeneti. Persze sokat számít, hogy szereti-e az ember amit csinál, vagy kényszer az egész, de nekem már az megnyugvás volt, hogy 12-zöm, ha van + 1 napom a hétvégén amit kapok.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak; valószínűleg degradalna, ha 50-nel kevesebbért kéne ezt tennem, de azt hiszem inkább tuloraznek, vagy alternatív módon keresnek pénzt, mintsem a munkarendemen valtoztatnek. Lelki nyugalom többet ér.


De az is igaz, hogy kis ideje egyedül vagyok, és 30 évesen gyerek nélkül. Feltételezem, persze ameddig nincs ez jelen az életemben nem tudhatom, de változtatni tudnék, ha lenne miért.

jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%
A GONOSZ talalta ki úgy hogy csak a zs és a c dolgozhat a 3,4 műszakban.
jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Több a pótlék a 3 műszakra mint 50ezer, ha minden hivatalos.

Én amúgy 50ért nem

jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
1 millióért se dolgoznék 3 műszakban.
jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
52%
50ezret két ora alatt megkeresem...
jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Dehogy!
jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi munkámat 0 pluszért is csinálnám műszakokban, igazából rohadt unalmas minden nap 8-9 között kezdeni és 4-5-ig itt dekkolni, akár sok a feladat, akár kevés. Visszasírom a műszakos éveimet, persze azt a részét, amikor humánus volt a beosztás, soha nem kellett késő után korán menni, 2-3 üres nap járt a 12 órák után, magasabb pótlékok voltak mint a jogszabályi minimum... ilyen munkát ma is bármikor vállalnék, sajnos "kinőttem" belőlük. A teljes flexibilitást pedig még nem értem el, nincs annyi tudásom.
jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyiert nem, inkabb lemondok sok mindenrol , de nem 3 muszakoznek az k.élet
jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!