Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen emberek dolgozhatnak a...

Milyen emberek dolgozhatnak a Hungaropharmánál?

Figyelt kérdés

Milyen emberek dolgozhatnak a Hungaropharmánál raktári munkatárs pozícióban?

Felvettek a pozícióra, és érdekelne, hogy milyen a csapat ott, vagy hasonló helyeken.

Ide linkelem az oldalt, ott meg tudjátok nézni a karrierfülnél a szóban lévő pozíciót. (Raktári munkatárs néven fut az állás)

[link]

Válaszokat előre is köszönöm!



jan. 31. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Errol a Vezerezredes Pinter Janos-t kellene megkerdezni, hiszen az o feladatkorebe tartozik a gyogyszerellatas Magyarorszagon, mivel beolvastottak az egeszsegugyet a belugyminiszteriumba.
jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kitana. ***** válasza:
100%

Ha nagy cég viszonlyag normális fizetéssel, akkor vegyes, én amikor raktárban dolgoztam, voltak tipikus alpári suttyók is, de ezeknek is két csoportja volt, akik lazák és ki lehet velük jönni, meg azok akik feszt rinyálnak, hogy de szar az élet, szemét a cég (mert mondjuk nem engedték el szabadságra 20. emberként meg ilyesmi), utál mindent stb. Teljesítménybér esetén mindig van pár aki állandóan idegbeteg a teljesítménye miatt. Meg van általában egy rakás normális ember is, akinek ez átmeneti állás, mert épp tanul, vagy gyűjt valamire, vagy csak elvan ilyen helyen is, mert neki elég ez a pénz és szereti a társaságot, akármi.

Meg nyilván a vezetőségen is sok múlik, milyen a hangulat az adott helyen.

jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizetés?
jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bruttó 330, de jönnek rá mindenféle pótlékok.
jan. 31. 20:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Általában teljesen normálisak. Én mondjuk a központi irodában dolgoztam, a raktárban csak pár alkalommal jártam, leltározni.
jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti vagy a veszprémi raktár? Mert a bruttó 330 nagyon karcsú, talán a veszprémire vonatkozhat, mert az részmunkaidős állás.
jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor végeredményben többségben normális emberek dolgoznak ott a raktárban?
febr. 1. 08:39
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy visszakérdezek, de nagyon izgulok az első nap miatt, hogy milyen lesz.
febr. 1. 08:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz gond. Nem emlékszem, hogy problémás emberek dolgoztak volna ott.
febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
febr. 1. 12:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!