Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék elhelyezkedni?

Hogyan tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Jó pár helyre jelentkeztem, de volt ahol vissza se jeleztek, volt olyan hely is ahol vissza jeleztek, de ott meg elutasítottak.


Nagyon idegesítő.


Nagyon szeretnék dolgozni, de mindig elutasítanak.


Ti mit csinálnátok?


febr. 2. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás, képzés, önképzés, profi CV.
febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
"Jópár" nem elég. Add be 10x több helyre, vállalj be utazást vagy költözést, igy több esélyed leaz.
febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
le kell adni az igenyeket. Ha az sem jon be hosszu tavon, akkor meglejjebb sajnos. Ott mar biztos kapsz allast. Vagy pozicio igenybol vagy fizetesbol vagy mindkettobol. Esetleg meg karrierbol is.
febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem akad más, menj olyan helyre, ahova biztosan felvesznek. Pl. McDonald's. Nézd meg mennyi a próbaidő, azalatt (ha jól tudom), bármikor felmondhatsz. Tehát, ha pl. 1 hónap múlva visszahívnak egy jobb helyről, ott tudod hagyni a mekit, és addig sem maradsz munka nélkül.

Másrészt, képezd magad. Tanulj nyelvet pl.

Harmadrészt: alakíts ki jó emberi kapcsolatokat. Az fontos ahhoz, hogy az életben haladjunk.

febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


3:Néhány elvárásomból tudok engedni de nem mindegyikből. Van szakmám, de sajnos nem piacképes így nehéz vele elhelyezkedni viszont a szakmámba szeretnék dolgozni.


4: Igen, ezen gondolkodtam én is, hogy más munkára jelentkezem ( könnyű fizikai munka) amire gondoltam amíg nem találok a szakmámban állást. Amint találok amilyet szeretnék felmondok. Jól tudod a próbaidő alatt bármelyik fél indoklás nélkül felmondhat. De vendéglátás meg kereskedelem nem jöhet szóba.


Nyelvismeretem van angol alapfok.


Emberi kapcsolataim vannak esetleg még ismerősöket megkérdezni.

febr. 2. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapfokot fejleszd, jól jöhet még a nyelvtudás.
febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5


Én voltam a McDonald's-ban egy kicsit. Kemény munka, viszont jogtiszta, tehát bejelentenek, és ki is fizetnek, ennyi előnye van.

Jelenleg portás-őr vagyok egy telephelyen. Szinte semmit nem kell csinálnom. Na persze pár dolog azért van, pl. a kamerát nézni.

A fizetés alacsony, de azért jó ez a munka, mert tudom magam mellette képezni. Be szoktam vinni a tanulnivalót a munkahelyre, és tanulok. Sok szabadidőm is van, ezért Szeptembertől hivatalosan is folytatom a tanulást.

Ezt csak azért mondom, mert én később jöttem rá arra, hogy a tanulás fontos. De még nem késtem el. Szóval hangsúlyozom a tanulás fontosságát.

Sok sikert kívánok neked. #4 voltam.

febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4: Tanulni már nem szeretnék, DOLGOZNI mennék.
febr. 2. 18:38
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
akkor menj mcdonalds ba
febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9:


Mint korábban írtam a vendéglátás meg a kereskedelem nem jöhet szóba.

febr. 2. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!