Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamennél így dolgozni egy...

Visszamennél így dolgozni egy munkahelyre?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy helyen, ahonnan próbaidő alatt elküldtek. Nagyjából egy hónap után újra felhívtak, hogy rájöttek, mégis szükség van még egy emberre, visszamennék-e?

A munka nem nagy szám, és a fizetés sem valami jó. A kollégák viszont rendesek. Sajnos azóta sem találtam másik munkát, bár szerencsére nem sürgős. De ez a hozzáállás a vezetőség részéről engem eléggé taszít. Ti visszamennétek?


febr. 6. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Visszamennék, megpróbálnám a lehető legnagyobb bért kiharcolni, beleadnék mindent, h lássák milyen jó munkaerő vagyok és próbaidő vége előtt 1 nappal lelépnék.
febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ez a "nem" válasznak egy magasabb szintű változata. Kemény, tetszik :D

febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha eltart valaki, akkor nem. Amúgy igen.
febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Utána úgyis lelepek ha van másik. Akkor attól még ők beszopják. Szóval tökéletes deal.
febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs más meló a láthatáron, addig mindenképp, pláne ha rendesek. A leírás alapján balfaz menedzseri döntés volt az elküldésed.
febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Visszamennék, ha van másik munkahely, lelépnék minél hamarabb.
febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nincs mas munkahely. Ha nem tetszik, akkor majd keresel masikat kozben
febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Visszamennék, azt csinálnám, amit 2-es már leírt (tengermély tiszteletem irányába), és közben van három hónapom másik munkát keresni.
febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza annak a tudatában hogy egy büdös féreg a vezetőség, de neked "mi lesz ha..." alapon lesz egy munkahelyed fizetéssel, amit bármikor otthagyhatsz!
febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!