Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi munkatársam aki mar töbször a hátam mögé suhant és a fülembe súg a munkával kapcsolatos dolgot. De nem értem miert csinalja ezt.

febr. 9. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert zakkant.
febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott, miért?
febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bejössz neki, de valószínűleg nem 100as. Ha be is jössz neki, ne törődj ezzel, ügyet se vess erre az egészre, próbáld meg szerintem lecarni, figyelmenkívül hagyni, nem tulajdonítani jelentőséget ennek az egész jelenségnek.
febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Hessegesd el,amikor eszedbe jut; Ha újra megtörténik, rögtön felejtsd el. Ha tolerálható ez a mértékű hülyeség ,amit generál. Ha nem akkor kérdezd meg,hogy ezt miért csinálja, lehet hogy mert viccesnek találja= ezen szórakozik / primkó (primitív a kollégád v akár mentálisan nem 100as, nem ép), nyugodtan,nyugodt hangnemben vond kérdőre, hogy adjon má' választ,hogy miért csinálja, ilyenkor lehet,hogy észreveszi,hogy beég,és abbahagyja.


De ha már annyira zavaró,zavarja az élettered, a munkateljesítményed/koncentrációd, és rászóltál -és magától nem hagyja abba, akkor monndd a főnöknek,hogy szóljon rá,hogy hagyjon má'

febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*de amúgy miket súg a füledbe?lehet,hogy ez az értelme,segíteni akar, vagy motiválni.

de amúgy lehet,hogy rosszul ítéli meg,és te jól csinálod.

ha meg nem vagy a beosztottja,mégcsak nemis csoportvezetőd,akkor beszólnia pl nincs joga,ha pl beszólna-és ezek beszólongatások.

febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!