Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sosem pincérkedtem,de behívtak...

Sosem pincérkedtem,de behívtak egy próbanapra egy étterembe .Ki fog egyáltalán így fizetni?

Figyelt kérdés

Meg se mertem kérdezni,mert betanítanak,és esélyt adott a főnök,hogy próbáljam ki magam benne,miközben szinte csak szakképzett emberek jelentkeztek a munkakörre(megjegyzem,hogy nem volt kiírva az,hogy szakképzetteket vagy gyakorlattal rendelkezőzek keresnek,azért jelentkeztem)

Úgy gondolom menni fog

Viszont se a bejelentésről,sem a fizetésről nem esett szó.

Palira akar vajon venni?

Kedvesnek és normálisnak tűnt a pasi,főleg hogy adott egy esélyt,vagy ugyanúgy járna a pénz?


febr. 10. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbanapra is jár fizetés. Mielött elkezded a munkát, tisztázt a fönökkel, mert rengetegen csinálják, hogy végigdolgoztatnak veled egy-két napot próbaként és nem fizetnek semmit. Nekik elöny az ingyenmunkás, te meg nézhetsz
febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki kéne fizetni a próba napot.

Nekem kifizették a próbanapomat.

febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A műszak előtt kérdezz rá hogy fogsz e kapni fizetést jobb az ilyet az elején letisztázni illetve hogy mennyi az annyi, borravaló jár e stb

Volt egy ismerősöm hasonló helyzetben kapott valami pár ezer forintot egész napra

febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lesz neki, mert ha ügyes vagy, akkor is kevesebbet kell fizetnie neked, mint egy szakképzettnek.
febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nyitsz ,ezzel kellett volna mert utólag kitalálják hogy ingyen elláttak bármennyit ihattál stb amúgy és gyatra voltál viszlát . Szerződést is ki lehet játsszani, 1-2 hét hónap után sem jelent be sem fizet . Mire per lenne fizetési meghagyás az hónapok , a bírságot lazán kitermelik másokkal pár nap alatt ...
febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Betanítanak?! Tök jó. Nekem ilyen "betanított" emberkék szokták beleönteni a teljes tálca italt az ölembe, meg lehagyni a kajámat... Szerintem nem fogsz pénzt kapni, már ebből is látszik, hogy senkiházi a tulaj, rendes pincért nem akar megfizetni, így behív valakit az utcáról aki két tányért nem bír megfogni egyszerre.
febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleg sok helyen nem papiros felszolgalok vannak hanem csak betanitottak. Ezeket meg tole kene megkerdezni.. bejelentes, fizu, fizetik e probanapot, stb
febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy van e papír róla hogy pincér/vagy nincs nem jelenti automatikusan hogy balf@sz a pincér van ilyen is olyan is illetve első nap úgyis azt fogják megnézni hogy áll a munkához az illető

Viszont a 7es nek abban részben igaza van amit a főnökről irt

febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezeket tényleg a főnökkel kell megbeszélni.

Sok olyan helyről tudok, ahol a pincérek több, mint fele igazából betanított volt, nem volt végzettségük, és lejelentve is csak töredékük volt.

febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!