Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban semmilyen szakmai...

Valóban semmilyen szakmai tapasztalatnak nem számít a gyakornokoskodás ?

Figyelt kérdés
Gazdálkodás és menedzsment szakon végeztem nem rég. Egy nemes multinál vagyok gyakornok immáron 1,5 éve. Ismerősöm azt állítja, hogy ezt bele se írjam az önéletrajzomba, mivel nem számít releváns tapasztalatnak. Viszont én ez idő alatt rengeteg dologba beleláttam és sok mindent is csináltam. Szeretnék nem sokára Budapesten elhelyezkedni ilyen végzettséggel, + nyelvvizsgával. Elképzelhető, hogy nem találok így semmilyen munkát?

febr. 12. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha multinál voltál, megéri beleírni, úgy nagyobb esélyed van hogy felvesznek, ha pályakezdőt keresnek.
febr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Aloha8 válasza:
100%
Termeszetesen fogsz talalni munkat. Az öneletrajzodba pedig feltetlenül ird be a gyakornoki munkat, az nagyon is sokat szamit, hiszen meg a karriered elejen allsz! Söt reszletesen ird le a CV-ben, hogy mi volt a feladatod gyakornokkent. Az ismerösödre ne hallgass, rossz tanacsokat ad.
febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez szakmai tapasztalatnak.
febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerősöm azt állítja, hogy ezt bele se írjam az önéletrajzomba, mivel nem számít releváns tapasztalatnak"


Az ismerősöd egy idióta. Nyugodtan beleírhatod, 1.5 év azért nem kevés. Nem tudom mi baja az ismerősödnek, irigy, vagy mi a franc van vele.

febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1. pont gyakornokoskodás. 2. pont hülye ismerősök leépítése. 3. pont életrajz gyakornoki tapasztalat feltüntetésével.
febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen minden picit is releváns dolog beleszámít, ez pláne. Az ismerősöd idióta.


Üdv: egy cégvezető

febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!