Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy találok olyan külföldi...

Hogy találok olyan külföldi betanított munkát ami nem kamu?

Figyelt kérdés
Német országba szeretnék kimenni vagy ausztriába.Esetleg szobalánynak vagy valami betanított munkára:csomagolás meg stb.Német nyelvet nem tudom de angolul középszinten beszélek.Ismerek olyat aki ki ment nem hogy németül még angolul se tudott,és kint van azóta is.Az a baj nézegettem és annyi kamu van,hogy az érdekelne ismertek e olyan céget ami megbízható?

febr. 12. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én így csináltam mikor kimentem.Évekig tanultam előtte a nyelvet mikor már azt éreztem mindent tudok tv-t néztem németül.Ami volt pénzem mind erre szántam kiutaztam egy német nagyvárosba majd kivettem egy olcsó szállást azért nem albérletet mert amíg nincs normál meló miért kiadni sok lovét.

Majd neki álltam keresgélni.Mégegyszer nagyon jó német nyelvtudással és ott kinn.Kb két hét alatt behívtak egy csomó helyre elmondtam őszintén itt akarok kinn dolgozni most keresek melót addig egy szállón lakok.4 helyre vettek volna fel én tudtam választani.

Mindenhol szimpatikus volt nekik hogy így próbáltam meg.

febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahová mész nézd meg hol van a legközelebb a magyar képviselet , telefonszámmal ha bajba kerülnél .

Annál a hirdetésnél ahol saját kiutazás azt már felesd el .

febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Spórolsz, majd kimész, és ott keresgélsz. A közvetítős, szállást biztosítós munkák zömében átverősek és lehúzósak.
febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Wieland Enikő... Mark Gaál.. őket keresd a facen
febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!