Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új magyarországi munkahelyre...

Csóróvagyok kérdése:

Új magyarországi munkahelyre (állami szektor) csak Europass önéletrajzot fogadnak el vagy jó pl a CV makerrel elkészített is?

Figyelt kérdés

febr. 13. 17:56
1 2
 1/16 grafno ***** válasza:
100%
Az milyen az "új magyarorszagi munkahely"?
febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Új helyre jelentkezem és adom be az önéletrajzom. De az Europass r.hadt bonyolult. Más online önéletrajz programmal megírtat is elfogadnak?
febr. 13. 18:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A leendő munkáltató mit mondott?
febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha bele van írva az álláshirdetésbe, hogy milyen formátumú CV-t kérnek (pl. Europass), akkor gondolom csak az a formátum elfogadható.


Ha nincs beleírva, akkor - megint csak: gondolom - mindegy.

febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nyilván megbeszéltem vele...szerinted? Ilyet kérdezek arról a helyről ahol felmondok? Kösz a segítséget.

.

febr. 13. 18:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmondasz, minek jelentkezel újra? Minek mondasz fel, ha ugyanott akarsz dolgozni?
febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6...te kisegítő iskolába jártál??? Felmondok és UJ HELYRE ADOM BE AZ ÖNÉLETRAJZOM!!
febr. 13. 18:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy jön ide a jelenlegi foglalkoztatód? Mit ordibálsz?
febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta ugyanazt az egyszerű önéletrajzot adom be mindenhova, csak frissítem, nem volt eddig gond.
febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#7: neked mi a bajod? Hogy jön ez ide?
febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!