Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Coachingolást hogyan lehet...

Coachingolást hogyan lehet visszavonni?

Figyelt kérdés

Egy munkatársam coach iskolát végez. Nemsokára coach lesz. Amíg tanul felajánlotta, hogy "megcoachingol". Ezt én elutasítottam, nem szerettem volna ha bárki engem "megcoachingolna". Egy kicsit erőszakoskodott, de elutasítottam udvariasan, de határozottan, többször is, minden alkalommal. Ma leültünk beszélgetni. Volt kb. 2 óra szünetünk. Beszélgettünk, majd a végén közölte, hogy " köszönöm, kész vagyunk". Kérdeztem, hogy mivel, amire azt válaszolta, hogy "megcoachingoltalak".

Köszönöm neki, de ezt hogyan csinálhatom vissza? Nem akartam, hogy "megcoachingoljanak".


febr. 14. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy személyesebb volt a beszélgetés: azaz felhoztál neki egy problémádat és azzal kapcsolatban kérdezett?
febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Neked mi bajod van?
febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
A kócsingmentesítő hivatalba kell írni egy kérvényt.
febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-es: igen, problémákról beszéltünk.

2-es: köszönöm, ment a piros karika.

febr. 14. 21:36
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Annak tekinted azt a beszélgetést,aminek te akarod,és ő is annak tekinti,amkinek ő akarja.
febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4#: Akkor nagyon valószínű, hogy igen: coachingolt: ha kérdéseket tett fel, igyekezett az erősségeidet előhozni a beszélgetésből, nem frontálisan kimondva, hogy mit tegyél a problémáddal kapcsolatban, hanem rávezetve a saját erőforrásaid általi saját magad által összehozott megoldásra, akkor coacghingolt.

Amúgy szerintem jogosan vagy kiakadva, mert így nem fair, főleg, ha mondtad neki korábban is, hogy ezt te nem szeretnéd.

febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

#4: szívesen.


Beszélgettetek. Semmi bajod nem volt ezzel, amíg nem mondta meg, hogy "coachingolt". Most mit problémázol akkor ezen?


Gyere, ide is tegyél egy pirosat.

febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
63%
Én sem igazán értem a problémádat... szóval igazán részletezhetnéd a problémád mibenlétét... lehet neked csak a szó nem tetszik, mondjuk az nekem se... nem lehet, hogy csak ez a probléma???
febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem. Egyszerűen nem akartam hogy tanácsokat adjon, amik nem is igazán tanácsok. Egyszerűen nem akartam ezt, de mégis megtörtént. Nem akartam, hogy problémákat keressen, és arra "kihozzon belőlem megoldásokat".
febr. 15. 13:00
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
És a tanácsadást hogyan akarnád visszacsinálni? Fültisztítóval kipucolod a füledből?
febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!