Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már csak éjszakai...

Dolgoztatok már csak éjszakai műszakban? Hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyemen a délutános és az éjszakai műszak váltakozik. Az alapbérem nettó 250 k, ez az első hónapom, így fixen nem tudom mennyit veszek majd haza.

Találtam egy másik állást, ahol csak éjszakai műszak van, az is 12 órában, viszont ott nettó 300-360k a bér. Igazából csak a bérezés miatt váltanék, hogy tudjak félretenni valamennyit, de nem tudom ez a műszak mennyire elviselhető így. 12 órában még nem dolgoztam, éjszakában sem sokat, szóval statok attól hogy nem fogom bírni.

Egyébként furcsa, hogy nettoban vaan feltüntetve a bér, ez azt jelenti hogy pótlékokkal és alapberrel együtt ennyi a fizetés?



febr. 16. 11:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy konyhai munkáról lenne szó
febr. 16. 11:22
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Masfel evig. Teljesen tonkretett, ugyhogy en nem ajanlom. De persze mindenki mashogy birja, en sosem tudtam teljesen ejszakai uzemmodra atallni, igy max. 4-5 orakat aludtam.
febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
75%
Véleményem szerint az állandó éjszakai műszak egy fokkal könnyebb mint a 3 műszak mert ott is kialakul egy rendszer az életedben, ismerek olyat aki jobban is szereti, viszont hosszú távon nem egészséges ezt csinálni. Én 12 óráztam már és én teljesen alkalmatlan vagyok rá, ez emberfüggő, nekem bőven elég a 8 óra is.
febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Én is ettől tartok. Életemben max 3 napot toltam éjszakában, Jövőhéten leszek először végig ilyen műszakban (igaz én kértem, hogy több legyen a fizum), de a 12 óra és éjszaka az hosszútávon engem is tönkre tenne szerintem

Egy próbanapnak örülnék ha lenne

febr. 16. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Hosszútávon elég kemény, de ki lehet bírni pár éven keresztül ha tényleg kell az a pénz.
febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Én jobban szerettem, mint a 8 órás munkarendet😊
febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az állandó éjszaka jobb, mint a váltakozó.

Én forgóban dolgoztam, egy nappal, egy éjszaka, majd pihenő (vagy nem), szerintem ez a legrosszabb, teljesen összevissza pihentem.

Így beállhatsz egy állandó ritmusra, mindig ugyanakkor tudsz pihenni, felkelni.

febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy műszakban van esély ráállni a szervezetnek, valtottban keményebb, mert állandóan felborul a bioritmus.
febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Semmi különbség. Számomra teljesen mindegy, hogy a napszakhoz viszonyítva mikor csinálok mit. Ugyanannyit dolgozok, ugyanannyit alszok, eszek, hobbizok, és minden. Nincs semmi különbség.
febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Imádom. 2nap munka 18-6-ig, 2 nap szabad.

Éjjel nincsenek fönökök, csak egy müszakvezetö. Kevesebb a munka is. A 2. nap reggel 7- töl meg majdnem 3 napot otthon vagyok.

Szerintem ez a legjobb müszak. De legalábbis jobb, mint a H-P 9-17-ig.

febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!