Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Középiskolai érettségivel...

Középiskolai érettségivel milyen irodai munkákat lehet csinálni?

Figyelt kérdés
irodai munka
febr. 18. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Na erre én is kiváncsi vagyok.. Eddig nem találtam.
febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Elég sok ilyen adminisztrációs munkát szoktam látni 300.000 nettó ++..


szokásos

- alapszintű számítógépes ismeretek

- webshop kezelés

- kedvesség

- vevőkkel kapcsolattartás

- értékesítés

- ha kell besegítés esetleg számlázásnál


- nyelvtudást nem igényel bla bla bla


Habár sok hasonlóra jelentkeztem,. de csak 1-re vettek fel mert ott volt ismerős.


De egy angol alapszintű ismeret is már sokat számít.

febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ügyfélszolgálat. Akár home officeban. Vodafone, e-on, stb.
febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Állami cégekhez (hivatalok, rendőrség stb.) is keresnek érettségivel is ügyintézőt, akik inkább csak adminisztrációs feladatokat végeznek.
febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Bocsánat, nem ilyen válaszra vársz, de hacsak nincs rohadt nagy mákod vagy protekciód, akkor semmilyet, vagy pedig nagyon-nagyon rosszat és alulfizetettet.

Gondolj bele, amit te szeretnél állás, az nagyjából így néz ki: kényelmes irodai munka, nem kell értened semmihez és még fizetünk is érte. Egy ilyen álláshirdetésre minden túlzás nélkül TÖBB SZÁZAN is jelentkezhetnek. És abból a több száznak minimum néhány tucatnak már lesz valamilyen érdemleges munkatapasztalata vagy valamilyen végzettsége is, érettségin túl.


Tanulj tovább, képezd magadat vagy keress mást.

febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Dolgoztam már osztrák cég vevőszolgálatán, adminisztrációs mindenesként (bérszámfejtés, előkönyvelés, ügyfélszolgálat stb) távmunkában is. Ha van valamilyen nyelvtudásod, megcsíphetsz akár jobb munkákat is. Barátnőm a postát intézte.
febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Sógornőm egy multi számlázási részlegén van, igaz német nyelvtudás szükséges volt, de "csak" érettségije van.
febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Pl. az OTP-nél rengeteg ilyen ember dolgozik. 2017 végén felmondtam. Akkor volt több mint 300 ezer az éves cafeteria és a legtöbb embernek 13., 14. havi fizetés is.
febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%
irodai? Ahol majd elhuzhatod a fuggonyt hogy be se lassanak? jo is lenne... elobb talalnam meg azt a helyet mint barki itt
febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Tesóm pl otthonról homeoffice-ban nyomja. Egy kisebb vállalkozásban intézi a napi bejelentéseket, telefonon szervezi a dolgokat, regisztációkat gépen stb.


Heti 1x bemegy papirok miatt.

febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!