Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet olyan munkát találni,...

Lehet olyan munkát találni, ami heti pár óra kötetlen időben otthonról?

Figyelt kérdés

Van főállásom, de 12 órákban dolgozom és a szabadnapjaimon lenne kapacitásom néhány órát foglalkozni valami mással egy kis plusz bevételért, de egyelőre nincs túl sok ötletem és az álláshirdetések között sem találtam, csak fix napi órákkal (pl minden nap 12-16) ami nekem nem működne.


Létezik egyáltalán ilyesmi, vagy valami más irányban induljak el?


Tudom, nehéz úgy, hogy nem világos mihez értek, de igazából nagyon behatárolni sem akarom, mert több minden érdekel és szívesen kipróbálok ezt-azt.


A főállásom eü, nő vagyok.


Van valakinek bármi tapasztalata vagy ötlete, hogy mi mentél kezdjek el gondolkozni?


Köszönöm, ha válaszoltok.


febr. 23. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van ilyen, ha nincs valami olyan tudásod. A legtöbb ilyen munka, amit így hirdetnek, 99,9%-ban MLM.

Annyit csinálhatsz, ha nem holnapra kell plusz bevétel, hogy a social medián felépítesz magadnak egy közösséget, pl az egészségügyi tudásoddal, aztán utána lehet gondolkodni pl affiliate marketingben meg ilyesmikben, de ez nyilván nem pár napos meló.

febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az inkább időtöltés kategória, mint kereső foglalkozás.
febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es, Milyen jellegű tudásra gondolsz (az első mondatban)? Azt sem bánnám, ha előtte képeznem kéne rá magam (pl online tanfolyam, ami szintén kivitelezhető a munkarendemmel). Nem vagyok úgy pénz szűkében, hogy azonnal kéne a bevétel, hosszútávban is gondolkoznék.


Nyilván nem ezen akarnék meggazdagodni, de akármi kis plusz jól jön.

febr. 23. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségügyben dolgozol, esetleg idősek/betegek otthoni ápolása is lehetne. Van ahol naponta egy-két óra segítség kell megmosdatni, megetetni a beteget, vagy vigyázni rá, míg a családtag kimegy bevásárolni stb. Nemrégen én is kerestem hasonlót, úgy tűnik nincs sok ilyen, még magas óradíjért sem. Persze nem könnyű munka.
febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, írod hogy otthonról, azt nem néztem. Akkor a 4-es válasz off.
febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4/5-ös, Azért köszönöm a választ, ez sem lenne olyan rossz ötlet, csak igazából az eü-től jó lenne kicsit eltávolodni ezeken a szabadnapokon, különben úgy érzem hosszútávon belesavanyodok.


Nézegettem pl webes képzéseket, de annyiféle van, egyelőre nem tudok kiigazodni milyen típust lenne érdemes elvégezni, ha egyáltalán érdemes.


Mint látjátok még nagyon gyerekcipőben jár ez az ötletelés részemről, ezért is érdekelnének vélemények.

febr. 23. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően azt érdemes elkezdeni, ami a legjobban érdekel, hiába tanulnál meg programozni mondjuk, ha unod mint a szart, a hátat közepére se fogod kívánni az otthoni melót még meló után :D

Pénzt csinálni lehet bármiből, a tudás után csak az önmarketing számít.

febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nincs olyan pénzt is hozó munka, ahol azt mondják az alkalmazottnak, hogy "na ide figyelj Béla, itt van ez a 3 órányi munka, nekem tök mindegy mikor csinálod meg, csak kész legyen egyszer valamikor".


Egyedül olyasmi jut eszembe, amit vállalkozóként kellene csinálni és te döntenéd el előre, hogy mikor dolgozol. Pl. fodrász, de az ehhez szükséges képzés és felszerelések ára heti pár óra munkából nagyon sokára jönne be.

febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez a kérdést napi szinten megkérdezi nem egy ember és mindig el kell nondani hogy nincs olyan nem csaláson alapuló munka ahol heti néhány órát kell akármikor dolgozni speciális tudás nélkül.Jobban teszed ha erről az álomról lemondasz,hatalmas csalódástól véded meg magad
febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!