Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A debreceni egyetemre hogy...

A debreceni egyetemre hogy lehet bekerülni portásnak, vagy a klinikára beteghordónak?

Figyelt kérdés
A 300 ezret kiutalják nekik?
febr. 27. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

330 bruttó barátom és protekcióval!

A porta szolgálatot külsős biztonsági cég csinálja, azt kell kinyomozni kik ők, és kell vagyonőri, fizetés és munka ott is rabszolgaság.

febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De durva. 330 bruttó? Mint beteghordó? Az éri a minimálbért? Egy műszak? Hogy néz ki egy napod? A szemészet hátsó bejáratánál voltam, ott a csóka egyetemi alkalmazott.

De igen rabság van. Mit lehet még itt dolgozni ahol kiutalják a 300at?

febr. 27. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Az voltam, én 2 műszakban. Most ugyanezt csinálom csak Ausztriában, hülye lennék itthon annyiért sz.pni.
febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Büszke vagyok rád. Mentem volna a helyedre.
febr. 27. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet jönni, kell az ember.
febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet róla szó.
febr. 27. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
1 Azt kihagytad, hogy bunko boszme mucsai tajparaszt pszichologia tovabbkepzes is szukseges, ha alapbol nem vagy az es portas szeretnel lenni... arasztanod kell a felsobbrenduseget, hogy jobban tudd a betegnel, mi baja, es onhatalmulag elkuldd, akkor is, ha orvos kuldte oda.
ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!