Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamenni a régi munkahelyre?

Visszamenni a régi munkahelyre?

Figyelt kérdés

Felmondtam arról a munkahelyről kb 1 éve, ahol voltam, mert a két gyerek mellett nem tudtam megoldani, hogy intézzem őket.

8 órásban voltam, kértem, hogy tegyenek át 6-ba, de elutasították, mondván, hogy sajna így nem megy, alapból arra kellett volna jelentkezzek.

(Én azt gondoltam menni fog simán a 8 óra, de sajnos sokat kiestem itthonról, nagyon logisztikázni kellett, hogy a gyerekek délután ne maradjnak órákon át egyedül, míg hazaérek...:( )


Tehát felmondtam 4 hónap után. Nagyon kedvesen elbúcsúztattak, sajnálták, hogy elmegyek. Ajánlólevelet kaptam, mondták, ha gondolom próbáljak újra jelentkezni, de ezúttal ne 8 órába.

Azóta dolgoztam máshol de itt szintén nem volt jó a beosztás, de tűrtem és most újra ott vagyok,hogy ki kellett lépnem, mert egyszerűen nem tudom összekoordinálni a családot a munkával.

Segítségem nincs, se család, se barátok. Külföldön élünk.

A férjemmel egyedül kell megoldjuk. A gyerekek nem nagyok még /8 és 12 évesek/, szóval több órán át nem akarjuk egyedül hagyni őket.


Viszont nekem nagyon hiányzik a régi munkám, nagyon szerettem csinálni. De tanácstalan vagyok, nem ciki visszamenni, újra jelentkezni 6 órásba?

Mit gondoltok? :(



Köszi a válaszokat!



febr. 27. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Pláne, hogy még mondták is, hogy menj vissza.
febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem értek veled egyet abban, hogy a 12 évest ne lehetne egyedül hagyni. Ennyi idősen már egyáltalán nem pici, én azt hittem, kicsi gyerekekről van szó, hogy ennyire nem tudod megoldani.


Ezzel együtt - hogy a kérdésre is válaszoljak - egyáltalán nem ciki visszajelentkezni, pláne, hogy ők javasolták.

febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tanácsolták, akkor nyugodtan jelentkezz újra.
febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem elég gyengék a szociális készségeim, de még két gyerek mellett neked sem fejlődtek ki?


"Nagyon kedvesen elbúcsúztattak, sajnálták, hogy elmegyek. Ajánlólevelet kaptam, mondták, ha gondolom próbáljak újra jelentkezni, de ezúttal ne 8 órába."

febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Felajánlották, jelentkezz, nem ciki, én is visszamentem 4 hónap után régi helyemre.

amúgy 12 évesen én simán egyedül voltam otthon, anyám apám folyamatosan dolgozott, egy bundáskenyeret vagy pirítóst már csak megcsináltam egyedül...

febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Így, hogy ők felajánlották, egyáltalán nem ciki.
febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Picit fura, hogy nem engedtek 6 órásba váltani, mert "eleve úgy kellett volna", és inkább elengedtek. Ha visszamész új szerződést kell írni, amit akkor is lehetett volna.

De ettől függetlenül meg lehet próbálni, nincs ebben semmi ciki.

febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, 8-as pontosan emiatt merült fel a kérdés bennem is.

A korábbi helyeken ahol dolgoztam, nem fordult elő, hogy felmondás után visszatérjek.

Ezért nem tudom, hogy hogy fogadják az embert egy ilyen után.

De sokan írtátok, hogy nem ciki.

Így akkor megpróbálom :)

köszönöm!

febr. 27. 11:13
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz ügy valóban!

De tegyél egy próbát! Más jobb tanácsom nincs sajnos. :/

febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!