Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Heteró férfiak, sértőnek...

Heteró férfiak, sértőnek éreznétek ha állásintrjún a szexuális irányultságodról kérdeznének?

Figyelt kérdés
Nem éreznétek azt, hogy ezzel a kérdéssel homoszexuálisnak néz az interjúvoztató?
febr. 27. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Sértőnek érezném, mert ez a magánügyem, a munkaadónak semmi köze hozzá. Igazából nincs is joga megkérdezni.
febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mivel normális helyen ilyesmit nem kérdeznek meg és nem releváns egy munkahelyen az, hogy neked mi a szexualitásod.
febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem érezném sértőnek magamra nézve. Szerintem csak azt gondolja azt, hogy homoszexuálisnak nézik, aki bizonytalan magában. Egy igazi heteró nem.

Viszont nagyon elgondolkodnék, hogy ez milyen munkahely lehet, ahol ilyeneket kérdeznek.

Ha vicces kedvemben lennék, akkor visszakérdeznék, hogy "mit szólna, ha én meg megkérdezném, hogy elölről vagy hátulról szereti-e"

febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Őrölnek neki, mert ha nem vesznek fel akkor beperelném őket hogy a hetero életvitelem miatt nem vettek fel!
febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
asz mondanam, hogy termeszetes okokbol nincs libidom igy nem tudok erre valaszolni
febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet csak a sci-fiben kérdeznek interjún..
febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Még sose hallottam hogy állásinterjún bárkit erről kérdeztek volna. (Na jó, az "olyan" castingokon biztosan.) Az nem lehet komoly munkaadó akit ilyesmi érdekel, már a családtervezésre vonatkozó kérdések is bunkóságnak minősülnek manapság.
febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezi? Meg akar farkalni?
febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Engem kérdeztek már. Ott a főnök viszont meleg volt, de egy nő kérdezte az interjún.
febr. 27. 13:16
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg, attól még ugyanúgy kikezdhet veled uzsonnaszünetben.
febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!