Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyszerű irodai munkára hogy...

Egyszerű irodai munkára hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek érettségije+közepes nyelvtudása és számítógépes ismeretek, akkor mennyi esély van bekerülni ilyen helyre? Olyasmire gondolok, hogy kávéfőzés, aktatologatás, nyomtatás, fénymásolás, iratrendezés stb...

febr. 29. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Dolgozik ott valamilyen rokonod?
febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem viszonylag könnyen. Sok ilyen hirdetés van az álláskereső oldalakon.
febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen munkakör nincsen, csak akkor tényleg, ha valakinek a rokona vagy a vezetőségből. De azt nem gondolod, hogy bárkit fizetni fognak aktatologatásért az utcáról, amikor gyakorlatilag már az összes egyszerűbb irodai munkát is úgy hirdetik, hogy érts egyszerre az Officeboz, Excelhez, gépekhez, grafikus programokhoz, videószerkesztő programokhoz, beszélj legalább két nyelven, legyenek marketing, sales alapismereteid is, kiváló kommunikáció, hogy a hat feladat közben ügyfelezni is tudj, és lehetőleg B-s jogsi is meglegyen, ha esetleg ki kéne ugrani valahova… :DDD Manapság ez az “egyszerű” irodai munka, már nem 1998 van, ember.
febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan pont ezt csinálja egy ismerősöm, havi 350ért. Mikor megunták tanítottak neki valami újat is. Szóval természetesen létezik ez a munkakör a mai napig is.
febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

3as, sajnos én is ilyen munkakörben vagyok. Persze, érteni kell a pc-khez és programjaikhoz, de lényegében 1 óra/nap melóm van. Engem meg az unalom megesz

😩

febr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán, sok ilyen munka lehetőséget látok felénk is. Pest megye, Gödöllő felé.
febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Irodai asszisztens, adminisztrátor, Back Office ügyintéző...stb néven keresd ezeket. Budapesten talán van nagyobb esély ilyenre bekerülni, vidéken ezen protekciós melók, ha véletlen ki is kerül ilyen álláshirdetés több 100-an jelentkeznek rá.
febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen állást hirdetnek meg, de sok helyről vissza sem jeleznek. Jelentkezni kell több tucatra, aztán ha szerencséd van, akkor az egyik jelentkezés bejön. Én 2-3 állásinterjún voltam, 1 nem jelzett vissza, a másik kettőre nem engem választottak. A negyedik helyre rögtön felvettek. Mondjuk a fizetés nem magas, de nagy tudás sem kellett hozzá m
febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Manapság ilyen jellegű irodai munka max. a bohózatokban meg a hollywoodi filmekben van. Azért a legtöbb irodista, akit felvesznek, ennél többet csinál. Max. ha vmi kivénhedt papi keres egy "titkárnőt" aki igazából leendő személyi k...a lesz. Azért ha mást nem, adatrögzítést kell csinálni.


Nálunk pl. ha bejön némi ilyen kulimunka, arra veszünk fel diákot heti 5 órában. Akit alkalmazunk, attól ennél többet várunk.

márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!