Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak? A kollégáim...

Mit csináljak? A kollégáim teljesen megfertőztek a beteges eszméikkel.

Figyelt kérdés
Már én is olyan sztahanovista állat lettem mint a kollégáim, mit tegyek ellene?

febr. 29. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Tuti felmondanék, dolgozzon annyit a halál, utána majd ők fizetik a gyógyszereid meg a kezelésed?
febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uj munkahely? A workaholics nem eppen ereny, max. a rabszolgatarto munkaadonal jo pont. Amugy amit az 1-es irt, relevans nagyon a temaban, oda kene erre figyelni. ;-)
febr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ember tudatlanul is hasonul a környezetéhez, akármilyen közegbe kerülünk be ragadósak a szokások is kifejezések is gondolkodásmpd is meg minden.

Vmiféle klántörvény van vagy birkatörvény. Es tudattalan.


Mint ahogy az ujszülött is másolva tanul meg beszélni járni. Prpgram a tanulás a körülöttünk levőkhöz az alkalmazkodás.


Sima túlélési ösztön. Ahogy a kistigris tanul a nagytigristől különben éhenhal.


A copyzás életösztön.

febr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit, minden úgy jó, ahogyan van. Hisz úgyis munkaalapú társadalom van:).
febr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a sztahanovista állat? Nem lehet, h nem ők a beteges dolgozók, hanem te vagy átlagon aluli lusta?
febr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös az nekem a sztahanovista állat aki a saját munkáján kívűl a mások munkáját is végzi pl. ha épp nincs semmi dolgom akkor oda megyek az operátorokhoz és besegítek a munkájukba vagy a lusta kollégának (aki nem én vagyok) meg csinálom a munkájának azt a részét amit nem szeret. Meg hát folyamatosan túlórázok és ezért nem igazán van szabadidőm.
febr. 29. 19:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja meg már többször lebaszott a műszakvezető hogy járjak szünetekre mert sokszor már én is ki szoktam hagyni a szüneteket.
febr. 29. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeggyél be 1 nyugtatót. Párat bekapsz oszt kikapcsolsz.
febr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!