Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyűlölöm a munkahelyemet vagy...

Gyűlölöm a munkahelyemet vagy a munkámat?

Figyelt kérdés

Igazából szerintem a munkahelyemet, mert szabadidőmben szívesen foglalkozok hobbi projektekkel. Nem tudom, elég monoton a munka mostanában. Kollégáimat sem tudom elviselni, nyávogósnak gondolom őket, szakmailag nem fejlődök semmit, belefáradtam az egészbe.

Webfejlesztő vagyok amúgy, fullstack-es, backend heavy-el, de igazából nem látom értelmét annak, amit csinálok most. Egy fos kis webapp, amit mondjuk 3-4 ezer ember használ és ennyi, de igazából bőven lenne más alternatíva is rá a piacon.. Nyilván ősrégi cucc is, de üzemeltetik, mert jó pénzt hoz ennyi előfizetővel az 1 fő tulajnak..


márc. 4. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd ott.
márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi a kérdés?
márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most gondolj bele abba aki fizikai munkát végez egy retek helyen, szarabnál szarabb prolikkal. A munkám még annyira nem is vészes, de a kollégák ilyen helyeken kiszipolyozzák az emberséget belőled. Inkább ilyen kis kellemetlenségeid legyenek szerintem!
márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen gyűlölöd a munkahelyed és a munkádat. Ereld meg magad.
márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnék örülni egy ilyen munkahelynek.
márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Gyűlölöd.
márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0
márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez sokkal jobb mint szakmunkásnak lenni!
márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hmm.. Lehet csak túl sok volt már a nyomás, kivettem 2 nap pihenést ( hétfő - kedd ), egy hosszúhétvégét, elég rég voltam szabadságon, de minenképp jót tett nekem, hogy eltelt pár nap úgy, hogy nem csak a munkát látom.

Igen végülis tényleg jobb, meg van fejlődési lehetőség is, ami nem elhanyagolható.. Lehet ha nem csak kódolnék, hanem ilyen mentor szerepet is kaphatnék, akkor színesebb lenne a munkám és máris nem lenne akkora a nyomás.

Pld azt látom, hogy akik mentorok, azoknak a nettó kódolási idejük azért jóval kevesebb, mert biztosan van hetente több meetingjük is a mentoráltjukkal, ami egy oldottabb beszélgetés és nem görcsös probléma megoldás, keresés.

márc. 6. 12:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!