Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul teljesítek a munkámban...

Rosszul teljesítek a munkámban,mitévő legyek?

Figyelt kérdés
4éve vagyok egy cégnél mint magasnyomású csőhegesztő Ausztriában, tartályokat,csöveket hegesztek röntgenre napi szinten és az utóbbi időben egyre többet hibázok és hiába nem szólnak,már látom hogy kezdik húzni a szájukat.4év alatt nem hibáztam annyit mint az elmúlt 2 hétben,sorra jönnek a röntgen hibák és egyre stresszesebb vagyok.Olyan mint ha elfelejtettem volna amit eddig hibátlanul csináltam és sorra halmozom a javítani valót.Egyedül élek és már arra gondoltam bepakolom a cuccom és elmegyek valahova 1-2 hétre "nyaralni" vagy legalábbis kiszellőztetni a fejem csak nem tudom ezt hogy fogadnák bent.Van köztetek olyan aki tartott ilyen kényszerpihenőt mert kikészült teljesen?
márc. 4. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Kit érdekel hogy fogadnák. Mondd meg hogy a te és az ő érdekükben is szeretnéd kiszellőztetni a fejed, ezért x-től y ideig kiveszed a szabadságod.
márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Depressziós lehetsz
márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesíts jól
márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság jót tehet.
márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiégés lehet. Meg gondolom nagyon nehéz munka és fáradt is vagy. A munkakörnyezetet is meg lehet unni pár év alatt, ha nem ad hozzá pluszban semmit az életedhez (elismerés, elhivatottság, fejlődés stb.) csak pénzért jársz be.
márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiegés igen, aztán ilyenkor ha van egy hiba akkor rá stresszeli magát az ember és jön a többi. Sajnos egy két hét szabadság nem fogja önmagában megoldani. A legjobb ha őszintén leültök a főnökkel és elmondod neki, nyilván ő nem pszichológus, de egy jó főnök megértő, gondolom nem könnyű jó hegesztőt találni a helyedre így egyszerűbb téged rendbe rakni a cégnek is és neked is könnyebb lesz miután elmondtad.
márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A memóriád rendben van?

Endokrinológiai kivizsgálás sem ártana.

márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!