Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossz ember vagyok ha nem...

Rossz ember vagyok ha nem bírom az éjszakást?

Figyelt kérdés

Megfogadtam, hogy pár hónap munkanélküliség után bármi állást is találok, elfogadom. Így tehát sikerült pár hete egy viszonylag laza 3 műszakos állást kifognom ami mellett eljárhatok kondiba(ergó egészséges életmódot folytatnék a munka mellett). A munkával semmi gond, tök laza meg minden, viszont úgy érzem hogy az éjszakásnál fogok "elvérezni". Többször próbáltam az évek folyamán de mindig az lett a vége hogy ott hagytam a 3 műszakos vagy csak éjszakás munkákat. Más is volt hasonló szituban?


Höbörgő/provokáló, "Dolgozz csak, mert ha nem a végén csöves leszel" - féle kommentek nem kellenek köszi. :D


márc. 5. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Az éjszakai munkavégzés nem egészséges. Van, aki egész jól bírja, más nem. Próbálj olyan munkahelyet találni, ahol nem kell éjszakázni!
márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz ember ettől. Mindenkinek más a saját ritmusa, engem a délelőttös műszak készített ki, ez van. A többségnek az éjszakás a “mumus”, semmi gond veled.
márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán abszurdnak és emberi jogokat sértőnek tartom az éjszakai dolgoztatást.
márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam. Kb full depresszio és öngyilkossági gondolataim lettek. Gyárban volt. Nincs idő a testemnek és agyamnak pihenni.
márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alvatlanságom lett tőle, egyáltalán nem egészséges.
márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Anyám 20 éves kora óta műszakban dolgozott. Nem imádta, de előbb-utóbb megszokta, és tetszett, hogy sok a szabadideje. Van, aki képes erre és van, aki nem. Én ismerem magamat, nekem nem menne.
márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A leggyilkosabb inkább az ha állandóan változik a műszak és össze vissza kell menni nappal-éjszaka. Azt csinálja az aki kitalálta.
márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
71%
Dehogy vagy, nem mindenki bírja az éjszakát. Én bírtam de nekem a délelőtt volt a halálom a 4 órás keléssel. Mindenkinek megvan a mumus-műszakja és a legtöbb embernek pont az éjszaka az.
márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Szolovjov ***** válasza:
81%
Mivel egyáltalán nem normális éjjel dolgozni, nincs ezzel gond ha nem bírod. Mi nem éjjeli lények vagyunk. Be is kéne tiltani minden olyan helyen az éjjeli munkát, ahol nélkülözhető. Például a gyárakban. Bizonyítottam növeli a rák kockázatát is.
márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 Igen, kezd már kirajzolódni nálam hogy valóban az éjszakázást nem mindenki bírja. Még az egyiptomi rabszolgák se dolgoztak éjjel..
márc. 5. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!