Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt életed legnehezebb...

Mi volt életed legnehezebb döntése?

Figyelt kérdés
Mi volt életed legnehezebb döntése? Amit a munkahelyeden, kellett, munkával kapcsolatban meghozni.

márc. 13. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy dolgozzak e 1300-ért óránként egy sz@r helyen, vagy kockáztassam meg hogy nem találok mást.
márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megcsalt a bnom visszafogni magam hogy tudok mindent
márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok döntés nehéz számomra, szinte mindig a rosszabb feltételt választom, az életemnek még nincs vége, tehát bármi lehet még, így "Folyamatban lévő ügyről nem nyilatkozunk".
márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En csak kényszerből szoktam dönteni munkaügyben magamra nézve. Akkor mondok fel csak, ha muszáj. Azért keresek állást is mert muszáj.


Olyan, hogy választásom lenne és lamentálhatnék rajta, még soha nem volt.

márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmenni külföldre takarítani a hazai karrier helyett.
márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Otthagyni egy jó irodai állást egy beígért külföldi éttermi állásért, majd mikor kimentem nem is volt semmilyen állás.


Na akkor volt a legnehezebb hogy maradjak próbálkozni máshol vagy menjek haza (visszavettek volna a régi munkahelyemre).

Én mégis maradtam mert bíztam hogy fogok valamit találni.

Fél év elteltével találtam mikorra épp elfogyott az összes megtakarításom... rendesen próbára lettem téve, igazi sorsfordító döntés volt.

A nulláról kezdtem mosogatóként, azóta eltelt 9 év, dolgoztam hajón, gyárban is. Jelenleg vezetői pozicióban vagyok, de most készülök megint váltani 🙂

márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most állok előtte. Maradni, úgy hogy mindennap lassan megkapom hogy szar vagyok, vagy váltani, de ki tudja hol és mi lesz utána...
márc. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!