Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganő egy beképzelt,...

Kolléganő egy beképzelt, túlbuzgó személy. Azt hiszi mindent jobban tud, mindent ő akar csinálni. Mit tegyek, hogy kibírjam vele a munkahelyen eltöltött időt?

Figyelt kérdés

márc. 17. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmit, teljen le a 8 óra aztán végezd el a dolgodat, aztán ha játsza az agyát lökd odébb és mond meg neki, hogy máshol rázza a pi*csáját!
márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd, hogy csinálja ő.
márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Hívd ki egy kick-boxmeccsre.

Amúgy tényleg: tegye egyedül a dolgokat.

márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon idegesítő.

Pár évvel fiatalabb csak, és mégsem jövünk ki jól.

márc. 17. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Tőmondatokban válaszolok, sokszor csak egy unott ühüm, aha, kerülöm a szemkontaktust és nem is szólok hozzá, ha nem fontos. Így éreztetem vele, hogy nem érdekel az okoskodása.
márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nehezen viselem vele a munkahelyen,de pár hónapot ki kell bírnom.
márc. 17. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik mérnök kolléganőm ilyen, és gyanítom főleg azért, mert túlsúlyos és önbizalomhiányos.

Én nem vagyok mérnök, de jobbára nem is szakmai kérdésekben okoskodik, hanem képes olyanokba belekötni, hogy levélben miért nem külön sorban írtam az egyik mellékletet, ergo olyan dolgokba, ami a főnököm sztem tökmindegy.


Engem azért sem érdekel túlzottan, mert mindenkivel ilyen. Kritizálja a rádiós bemondótót kezdve a másik cég akárkijét, pozitívan sosem beszél senkiről.

márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!