Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiállhatok magamért idősebb...

Kiállhatok magamért idősebb kollégákkal szemben?

Figyelt kérdés
15-20 evvel idősebb kollégák, akik azt hiszik bármit megtehetnek, ha vissza mernék szólni egyből az van hogy ők nem engedték volna meg maguknak ezt ennyi idősen. Viszont én azt gondolom hogy 28 évesen nem kell mindent elviselnem.
márc. 17. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt engedsz meg magadnak 28 évesen, amit akarsz, ezt nekik is mondd meg :D
márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Legfeljebb nem leszel népszerű köztük.
márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazad van persze,azért mert ők idősebbek nem tévedhetetlenek
márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak mindig a korral jönnek, meg ki hány éve dolgozik ott
márc. 17. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy bocs, de várhatóan te tovább fogsz még ott dolgozni, mint ők, tehát a cég jövője sokkal inkább érint, mint őket.

Ha meg elmégy, keseríthetnek egy nálad kezdőbbet, ha az a menő számukra.

Mondom ezt három évvel a nyugdíj előttiként. Azt, hogy velünk gonosz volt pár idősebb munkatárs,( nem mind) nagy szegénységi bizonyítvány a mostani fiatal kollégákon leverni.

márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahelyen ezzel a hülye szöveggel jönnek. A kutyát sem érdekli, hány évesek és mióta dolgoznak ott, ez nem jogosít fel senkit hogy bunkó legyen.
márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én a héten tettem meg, mert igazam volt. Belegondolva utólag könnyű volt, és korábban is jobb lett volna megtennem hasonló helyzetekben.
márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kollegáim kb 30 évvel idősebbek. Már kb meg sem merek szólalni, sőt, a főnök is rám szólt, hogy legyek több tisztelettel (világéletemben tiszteletteljes voltam, főleg akiket szakmai tapasztalatuk miatt csodáltam...). Ne juss el idáig. Szólj vissza. Én már bánom, hogy meghunyászkodást választottam... (24 vagyok)
márc. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez a baj, ha ostoba módon azért tisztelünk másokat,mert idősebb, magasabb végzettségű, nagyonn a lába, stb...

Ennek semmi értelme nincs, csak visszaélnek vele!

márc. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!