Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbanapon mit csináljak, ha...

Próbanapon mit csináljak, ha nincs termékismeretem?

Figyelt kérdés

Behívtak próbanapra egy munkahelyre. Örülök neki, viszont nem tudom mit csináljak majd. A forgalmazott termékekről ugyanis nem sok fogalmam van. Igazából lesz majd betanítási program meg bővebb termékinformációt is kapni fogok ha végül alkalmaznak. De addig is a próbanapon mit csináljak? Átfogó ismeretek nélkül nem mehetek oda a vásárlóhoz hogy itt van ez meg ez a termék, vedd meg! Még több kárt csinálnék az üzletnek mint hasznot.

Szóval egy próbanapon hogyan viszonyuljak az egészhez? Mennyire akarják belefolyni a teendőkbe? Vagy inkább csak azt csináljam amit mondanak? Azt sem akarom hogy azt lássák, nem tudom magam egyedül feltalálni.


márc. 18. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Munkaadóként pozitívan reagálnék rá, ha ezeket a kételyeidet elmondanád nekem. Egyébként pedig keress rá a termékekre otthon, amennyire csak tudsz, hogy valamennyire képben legyél.
márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyilván rákeresek, amennyire lehetőségem van próbálok képben lenni, de ez nem egyenlő egy korrekt betanulási folyamat alatt megszerzett tudással.

Mivel behívtak, nyilván szimpatikus nekik a személyiségem. Remélem nem a hiányos ismereteimen fog múlni a dolog. Egyáltalán mire kíváncsiak ilyenkor?

márc. 18. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor menj át a hídon, amikor oda érsz. Ne stresszeld magad előre. 90%-ra biztos vagyok benne, hogy a próba nap azt jelenti, hogy beállsz a többiek közé, letesztelik milyen a személyiséged, mennyire vagy érdeklődő stb. Tehát inkább egy "team fit" jellegű esemény lesz és nem valódi próbanap. Egyébként ha odajön valaki kérdezni valamit, akkor válaszold azt, hogy erről nincs információm és megkérdezek egy tapasztaltabb kollégát. Odamész hozzá, megismétled a kérdést, aztán pedig elmondod a vásárlónak.
márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbanapon nem is várnak el termékismeretet, viszont az ki fog derülni, hogy mennyire vagy fogékony, milyen a kommunikációs készséged és úgyis lesz ott valaki veled aki tud segíteni neked. Szóval ilyen miatt ne aggódj.



Inkább kérdezz a lehetséges munkatársaktól, mintsem csinálj hülyeséget.

márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amit mondanak. Valószínűleg nem te leszel az első új dolgozó a cég történetében, fognak tudni feladatot adni.
márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!