Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Médiashop Call Centerrről...

Médiashop Call Centerrről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Értékesítői állás. Aki dolgozott itt, az megosztaná a tapasztalatait? Hogy zajlik az értékesítés, nehéz? És a betanulási idő hogy megy?

márc. 21. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztam ott, de ha jól sejtem meleg hívásról van szó. Tehát akik korábban vásároltak már tőlük, őket kell hívogatni, és tukmálni rájuk az újabb portékát. Ha csináltál már telesalest nem hiszem hogy nagy meglepetés érhet. Ha még nem, akkor arra készülj, hogy nem túl hálás meló, függetlenül attól melyik cégnél dolgozol.
márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Dolgoztam ott. Csak azokat kell hívni akik remdeltrk már . Van sablon szöveg amivel kezdheted a beszélgetést. Pl szülinapot kívánsz a cég mevébe és van egy ajándékunk y forint kedvezmény vam bármi ami megtetszett mostanába? Stb..
márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hány terméket kell értékesíteni egy embernek?
márc. 21. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Minél többet nyilván.

Én a bejövő hívásokat jobban szerettem vagy a webes rendeléseket vissza hívni. Ott már tudják mit akarnak legalább 😀

márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha már egy vmit is el tudsz adni annak az embernek már jó.
márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!