Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma lesz az előre tervezett...

Ma lesz az előre tervezett havi meetingem a főnökömmel, de csak jövő héten szeretnék felmondani, hogy viselkedjek?(multi)

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Havi 1x le szoktunk ülni átbeszélni hogy érzem magam, mi a helyzet a területen, illetve átbeszéljük a csoport"stratégiát", hogy látom a többiek beosztását, projecteket etc


Jövő hétre ígérte az új cégem a kész ajánlatot, szóban már jelezték, hogy várnak.


Nyilván az lenne a kézenfekvő, hogy végigjópofizom az egészet, mintha mi se történne, de ez a főnököm a legjobb Manager, akivel valaha dolgoztam, sokat segített mindenben, bennem van, hogy ha nem is a felmondást jelezném, legalább mondhatnám, hogy nem érzem jól magam.


Mi a véleményetek?


márc. 22. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Érdemes lenne leásni, hogy miért van önbizalomhiányod és miért nem vagy képes az őszinteségre.
márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg az lenne a kézenfekvő, hogy most felmondasz. Itt a kiaválló alkalom, nem kell mégegy felesleges utat lejárni jövő héten amikor felmondasz.
márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek a 3-sal.

Ha nem érzed jól magad, nincs hiteled/családod, akiért felelsz, akkor szerintem mondj fel és utána úgyis megoldod az új munkahelyet.

márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Jelezd a felmondási igényed minél hamarabb, hogy a helyedre tudjanak valakit keresni és a felmondási időd alatt megfelelően át tudd adni a feladatokat. Ha ezt megteszed, teljesen korrekten, helyesen jártál el, és mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül mondhatod, hogy az ilyenkor megfelelő procedúrát papírforma szerint követted.
márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én őszintén elmondanám mindezt, ez a lehető legjobb alkalom rá. Az nem lenne korrekt, ha a főnök korrekt volt, hogy játszod az agyadat, aztán derült égből bomba felmondasz.
márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!