Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Szerintetek mennyire jó ötlet ha valaki állás interjúkor kicsit módosítja a tudatát hogy flottul menjen minden?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen allasnal?
ápr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem leszel tőle furcsa, csak a szorongásod oldódik, akkor csináld. Mondjuk csak abban az esetben javasolnám, ha egyedül az interjú okoz problémát, mint pl nekem, de az első munkanapomon már nem szoktam stresszelni szóval nem tűnne fel az eltérés. Mondjuk én még nem csináltam ilyet. De ha NAGYON akarnám az adott állást, lehet elgondolkodnék.
ápr. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos hogy érdemes, mert akkor egyrészt nem viselkedsz természetesen, másrészt hamis magabiztosságot adhat, sose tudhatod meg: nélküle is sikerült volna. Valamint, fennáll az, hogy minden - számodra nehezebbnek tűnő - szituációban alkalmazni akarnád ezután, aztán már a könnyebbek esetén is.
ápr. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Úgy érted hogy tudatmódosító szerekkel?

Remélem hogy észreveszik rajtad és lebuksz és úgy kipenderítenek hogy a lábad se éri a földet.

ápr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
gyakori dolog. HA stresszes vagy csináld
ápr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Mármint bedobsz egy páleszt vagy joint-ot előtte?

Nálam élből repülne ha valaki így jönne be interjúra.

Függőkkel nem vagyok hajlandó dolgozni, volt már hasonlóra példa, soha többet

ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

6: ez a beszéd!

4 vagyok

ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem részegen vagy belőve kell menni.
ápr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Miert a tudatát módosítja? Az interjúztatók tudatát kell manipulálni. Nem magadat.
ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem ajánlom.

Hidd el, meglátszik rajtad, akkor is, ha úgy érzed, nem.

Volt már korábban egy válaszoló, aki bepróbálkozott nyugtatóval. Csak egyet vett be, mégis olyan rosszul lett, hogy el se tudott menni az állásinterjúra.

Nem éri meg kockáztatni.

ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!