Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan gyárak ahol...

Vannak olyan gyárak ahol ünnepnapon is kell dolgozni?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Például ahol folyamatos termelés van. Egy vegyi gyárat nem állítanak le két napra és nem ürítik le az egész rendszert, hanem ugyanúgy fenntartják a folyamatokat.
ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csoda hogy van aki hajlandó olyan helyen dolgozni
ápr. 1. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is melózok de lassan jön a váltás azután mehetek haza a behűtött söröcskéimhez 😁🍻
ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol összeverekszenek azért, hogy ki dolgozzon ünnepnap. Olyan jó pénzt adnak.
ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Öö.. Hát oda olyankor vezetők és mérnökök is kellenek, meg általában az olyan helyeken ahova szakértelem kell és veszélyes anyagokkal dolgoznak, a "melós" is jó pénzt kap, mert az sem csak sima melós azért. Főleg az ünnepi pótlékkal. Mondjuk én személy szerint a húsvétot meg úgy a többi ünnepet lekakkantom, a karácsonyon és a gyerekeink szülinapján kívül nem reccsenek bele, ha menni kell. Az említett alkalmakkor viszont nem megyünk, jó előre kikérjük ezeket a napokat mindig.
ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is foylamatban dolgozom. Karácsonykor persze leáll a gyár.
ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan rossz a folyamat. Először nem örültem neki, de mostanra már nem bánom, hogy így dolgozom. Nekünk mindig megvan két pihenőnap fixen, míg egy három műszakost simán behívhatnak szombatra vagy vasárnapra túlórázni. Az ügyintézés is egyszerűbb így, mivel sokszor hétköznapra esik a pihenőnap, ergo nem kell szabit pazarolni rá.

Én még a szüleimmel lakom, és jobb, hogy nem (mindig) egyszerre pihizünk 😁

Hétvégén meg nincs sok meló, nincsenek főnökök sem, szóval nyugi van.

Az ünnepnapok engem nem hoznak túlságosan lázba. Karácsonyra leáll a gyár, az ilyen május elsejék meg pünkösdök egyáltalán nem érdekelnek... Tök mindegy, hogy akkor pihizek vagy mondjuk két nappal később.

Amit még szeretek a folyamatban, hogy így a 6+2 munkarendnek köszönhetően forgok egyik csoportból a másikba, így nem kell folyton ugyanazokkal az arcokkal melóznom, változatosabb 😀

ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Jól írja a 4 es én is örülök ha ünnep nap dolgozom mert arra az egy két napra háromszoros túlóra pénzt kapunk, de sajnos ebben az évben a mi műszakunk nem esett bele.
ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Például tejipari üzemek. Attól, hogy ünnepnap van, másnap a boltokban lennie kell friss tejnek, tejfölnek és miegymásmak.
ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!