Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye többé ilyen sohasem fog...

Ugye többé ilyen sohasem fog történni?

Figyelt kérdés

Örökre a retinámnkba égett. Ráadásul minden a főnök miatt van.


Autógumi-szervizben tevékenykedünk, egy idősebb férfi csütörtökön behozta hozzánk több százezer kilométért vezetett Opel Zafiráját. Mi az előírásoknak megfelelően kicseréltük a szilenteket és a kerekeket is, a férfi fizetett, majd boldogan elhajtott. Könyörgöm nem telt el 50 perc, egy autómentővel tért vissza, és a dühtől forrongva szidott minket, hogy a nagy Miskolci forgalomban defektes lett hàrom kereke. Mi jogosan mentettünk az irháinkat. Végül a főnök egy debil "önelégült" mosollyal bevalotta, hogy szándékosan gyorsan feltette a kerekeket, miután mi a normálisakat felszereltűk.

Le fogunk mondani!



ápr. 7. 23:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
A főnököd nem normális! Veszelyeztette valaki életét! Megérdemli a feljelentést es kell is törveny szerint! Es meg röhög is ! Hihetetlen, a masik majdnem meghalt! Mivel magyarazta, miert csinalta ezt? Ti kerultök egy nap börtönbe miatta
ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Mi a .....?!??!
ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Hát, vmi hihetetlen ember!


Arra se vetre a fáradtságot, hogy megmagyarázza, mindössze" Ők nem jól szereltek, úgyis kellenne Önnek egy újabb kocsi, nem?" Vágta oda a tulajdonosnak.


Az Ő reakcoióját inkább nem írnám ki....


Pont most olvastam, hogy haláleset örtént egy hasonló hanyagság miatt.

ápr. 7. 23:43
 4/24 A kérdező kommentje:

A hibákért bocs. Sajnos régebbi billenytyűzetet használok.


Alszok rá egyet. Holnap felmondok ez 99%

ápr. 7. 23:45
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Még faszra is vette a klienst! Magán kívül van. Lehet beütötte a fejét nemrég
ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Remelem, ez kamu
ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Melyik ez a szervíz?
ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Szolovjov ***** válasza:
90%
Nekem teljesen zavaros hogy mi történt. Felszerelte a főnök azt amit felszereltetek? Most mi van?
ápr. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Én se értem. Mit szerelt fel a főnök és mikor?! Miskolciként jó lenne tudnom mit kerüljek!
ápr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ti felraktátok az újakat, a főni meg utána visszacserélte a régire/rosszra...?!


Ez durva, nem semmi idióta lehet. Én is felmondanék, ez távol áll tőlem, nem tudok vele azonosulni. Fel is kellene jelenteni, még kinyír valakit.

Egyébként, ha baleset lett volna és meghal a muki szerinted kit hoztak volna ki vétkesnek? Benneteket... hanyag munkavégzés, gondatlanságból elkövetett emberölés.

ápr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!