Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálom a főnökömet...

Miért utálom a főnökömet emberileg ennyire?

Figyelt kérdés

Folyamat kritizálja a személyzetet, jó szava nincs, idegbeteg, ha szabadságra mész elkezd sértegetni, dühöngni stb.

Emberileg egy nulla. Mégsem tudom érzelemmentesen kezelni a dolgot pedig próbáltam. Főleg a személyeskedései miatt.


ápr. 8. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem lehet csak úgy elengedni, ez természetes, hogy így érzel ilyen verebek láttán. Nekem volt szerencsém, hogy miután eljöttem a második munkahelyemről elkapjam az utcán a főnökömet aki nem egyszer testi veréssel is fenyegetett munkásokat meg játszotta az eszét egészen addig míg nem találkozott velem. Nem tett feljelentést mert megmondtam neki bármivel próbálkozik megkeresem és még egyszer befogom darálni.
ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1


Igen ez is egy olyan agresszív vadállat, ha nem teszed azt és PONTÚGY ahogy mondja, már vinné agresszióra a dolgot.

ápr. 8. 11:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Miket mond, amikor szabadságra mész?
ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy aljas ember, azért.


Ha teheted, keress egy másik munkahelyet. Meg tanulj tovább, hogy jobb munkád legyen.

ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4


Az a baj, hogy azért tanultam tovább, hogy ezt a munkát végezhessem. És nem hinném máshol másként lenne.

ápr. 8. 13:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Esetleg a 3-asomra válasz? Mert kíváncsi lennék, miket mond dühében, amikor az ember kikéri a jogos szabiját?
ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy magadat utálod, amiért ennek ellenére, hogy egy káétékony fos, barom ember, valami miatt csak ott vagy, nem tudsz nemet mondani, felmondani és elküldeni őt a sunyiba.
ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6


Hogy lusta. Hogy abba kéne hagynia a szabadságokat mert nyomást rak a cégre.

Meg mindenféle beszólás, hogy “fhasz, barom” stb.

ápr. 8. 14:04
 9/19 A kérdező kommentje:

7


Nem ilyen egyszerű az élet, hogy odamondasz és aztán győztesen kivonulsz a munkahelyről. 20 évesen azt hittem így működik, hogy győz az igazság mint az amerikai filmekben.

30 egynéhány évesen már nem így gondolom. Egyrészt küzdősportol, simán testileg bántalmazhat, maradandó sérülést okozhat, ez meg nem éri meg.

Ugyanakkor bosszút állhat másképp is, tehát nem ad referenciát új munkahelyekre, vagy más módon lehetetlenít el.

ápr. 8. 14:07
 10/19 A kérdező kommentje:
És annyira nem ismerem, talán benne van az alvilágban is, megfenyegethet, szeretteim biztonságáért is aggódom, már 2 közeli ember hunyt el a szeretteim közül furcsa mód, nem tudom ha köze lehetett, ugyanis mindig is én voltam aki szembeszállt vele, mások farkuk behúzzák.
ápr. 8. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!