Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Starbucks nyarimunka lehetsége...

Starbucks nyarimunka lehetséges-e úgy, ha elmúltam 18, de még nincs meg az érettségi bizonyítványom?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni és néhány diákszövetkezetnél láttam, hogy starbucks-os munkát leginkább egyetemistáknak adnak.

Egyátalán nem lehetséges-e az hogy valaki 18 évesen vállalna ott, akár részmunkaidős állást? Hiszen az is ugyanúgy egy gyorsétterem, mint a meki és a KFC, mindössze annyi különbséggel hogy ott drága kávékat csinálnak.

Valaki esetleg saját tapasztalatairól be tud számolni?



ápr. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg mehetnél, gyakorlatilag meg a szüleid helyében nem engednélek ebben a nemzetközi helyzetben. Vagy ők is kimennek veled, csak ők nyaralnak, míg te dolgozol.
ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2#. Igazából én testveremmel beszéltem, hogy Pestre addig "kikoltoznek" hozzajuk, lényegében csak annyira hogy náluk aludjak.

Nem feltétlenül a fizetés miatt mennék, hanem azért hogy egy kicsit hozzaszokjak a változásokhoz, hogy önállósodjak és természetesen egy kávézó szívesebben vesz fel olyan embert akinek legalább egy kicsi starbuckos tapasztalata van, mint semmi. (Tudom, hogy a Starbucks-os kávék nem pont a minőségükről híresek, viszont nekem már az nagy segítség ha hozzaszokhatok megjobban a pörgéshez, a kávégép kezeléséhez, a kasszazashoz, és legalabb pesten nagyobb esélyem van használni az angolomat is) :)

ápr. 17. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Te milyen nemzetközi helyzetről meg kimenetelről, nyaralásról beszélsz? Tudsz róla, hogy Pest tele van Starbucksokkal, igaz?

Kérdező, érdeklődj a diákszövetkezetnél, esetleg közvetlen a Starbucksnál. Pontos választ ők fognak tudni neked adni.

ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok valamit, a kutya nem kéri el az érettségi bizonyítványodat. Ránéznek a fejedre, beszéltek pár mondatot, látják hogy nem egy agyhalott vagy és ennyi.

De egyébként valószínűleg felvesznek annak tudatában is, ha még nincs meg, mármint ha nem, nem ez lesz az akadálya, nyugi.

ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!