Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha kibeszél a...

Mit tegyek ha kibeszél a hátam mögött a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Nemrégiben lesérült a derekam a munkahelyen és táppénzre kellett vele mennem mert se ülni se állni nem bírok, a főnököm 100%-os táppénzt akar elrendelni és másik kolléganőmtől hallottam vissza hogy ebben a témában megjegyzéseket tett az egyik kolléganőm akivel régebben is volt több konfliktusom amíg vele dolgoztam mert már akkor is kibeszélt, és a volt közvetlen főnököm is. Nem értem hogy miért rágódnak még mindíg rajtam már semmi közöm hozzájuk mert másik részlegen dolgozok és elszomorít ez az egész napok óta gyomor idegem van miattuk és nem tudom hogyan engedjem el ezt az egészet. Azt kizárom hogy miután visszamegyek dolgozni ezt megbeszéljem velük mert régebben mikor több konfliktusom is volt ezzel a kolléganővel minden alkalommal próbáltam vele megbeszélni és egyszer már a főnököm is bele lett ebbe vonva. Azóta normális kedves is volt velem de úgy néz ki nem változott semmi sajnos. Nagyon szorongós tulgondoló ember vagyok egyebként is.

ápr. 19. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha nő vagy, addig nem fog nyugodni, amíg olyan ronda nem leszel, mint ő.

Komolyan nem értek pasasként sok nőt, néhány matróna kipécéz magának pár csinos, csendes, fiatal lányt, és napi szinten b.sztatják.

Az a baj, ha nem állsz ki magadért, az ilyen állati szinten üzemelő emberek megtalálnak. :(

ápr. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
Beszéld ki te is őt.
ápr. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvass be neki, de amúgy szokj hozzá, ilyen egy munkahely. Mindenki kibeszél mindenkit, nemcsak a nők, a férfiak is de a nők persze jobban. 100-ból 1 ember aki nem beszél ki másokat.
ápr. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Olvasom a kommenteket és nem értem a felhasználókat, néhányan csak a feszültésget levezetni járnak ide reggelenként?


Kérdező, ha szembesíted, úgyis letagadja vagy nem beszél veled, a hátad ögött meg agresszívnek hív majd, ezért nem kéne vele megbeszélned.


Amikor én kerültem hasnló szituba, én letiltottam az illetőt mindenhonnan csak azért hogy ne tudjon véletlenü sem meg rólam semmit és ha meglátom, köszönök és elfordulok.

ápr. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vond kérdőre
ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!