Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van így?

Más is van így?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de nem igazán tudom, mit is szeretnék az életben. Van két szakmám is, de egyikkel sem tudtam érvényesülni a 4 év alatt.

Gyárban dolgozom, de nem szeretném életem végéig ezt. Sokminden érdekel, de nem tudom, melyikkel lehetne érvényesülni az életbe, hogy jól és éljek belőle.

Ilyen hogy cukrász, kertészettel kapcsolatos munkák, dekorációs munkák mind kültéri és beltéri is.

Ti hogyan szoktatok dönteni?



ápr. 20. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem igy. Nekem van szakmám az erettségivel dolgoztam is benne. (Fizikailag robbantam is lefelé már nyári gyakszin is szétment a kezem ezt eletem végéig viselnem is kell..)En nem azt kerestem hogy miyen más munkát nézzek, hanem soha többé szakmunka. Aztan kulfoldon szitterkedtem takaritottam tanc aztan itthon fősuli es aztán inkább a csóró közalkalmazott lét(eddig sikerült jutnom csak..), de vissza nem mennék a sok proli gúnyolódó meg barnák közé sem meg fizikailag lerobbanni sem.



Az gusztustalan is volt abban az időben mikor huszon évesen 12 órázások mellett totál kimerülve lesteapálva (mégis sminkkel valahogy próbáltam vmit dobni magamon) es elmentem bulizni hogy élet is kéne alapon nem csak a munka, es beszolt egy másik csaj hogy ilyen fejjel be se menne a szórakozóhelyre.


Bakker 12 órázom naponta..es akkor en nem bulizhatok mert latszik rajtam, vagy mi ez már?


Na ezt is megtanultam hogy minel tobbet hajtasz dolgozol es minel jobban kimerulsz annal jobban fujjognak rád mások.


Akiknek meg annyi dolga van hogy arrébb kell tenni egy tollat de valojában kocsi (még nem is gyalogolnak)es wellness minden napjuk es friss lek üdék a legnagyobb bajuk a műkóröm na az meg az igazi szép nő.

ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*frissek
ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de nem szabad hagynod, hogy bedaráljon a gyár. Akkor inkább menj külföldre.
ápr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
3 felsőfokú,valamint 4 mezei végzettségem közül soha egyiket sem hasznosítottam. Itt is,ott is dolgoztam, de ahogy megérintett a siker, amint éreztem ,hogy na, ebben is jó tudnék lenni, továbbléptem. Most meg már nyugger vagyok.
ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan nyughatatlan vagyok. Van egy egyetemi Bsc diplomám, de nem dolgoztam benne, nem is akarok feltétlen. (Földtudományi Bsc) az igazság az, hogy nem is értek hozzá. De arra jó volt, hogy továbbra is kíváncsian tekintsek a világra
ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most egy kis lelki feltöltődés jön, aztán újratervezés. Lehet hogy éppen az egészségügy felé nyargalok át
ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!