Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik 12 órás váltott műszakokb...

Akik 12 órás váltott műszakokban dolgoznak, nem megterhelő számukra a 12 óra, illetve hol nappal, hol éjszaka dolgoznak?

Figyelt kérdés
Hogyan vészelik át a munka ezen körülményét?
ápr. 21. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem rettenetesen megviselt, főleg úgy, hogy volt olyan, lenyomtam egymás után két 12 órás nappali műszakot, majd a harmadik nap mentem 12 órás éjszakai műszakra, volt ugye egy alvós napon és következőre megint 12 órás nappali műszak. Na az brutál volt, de amúgy hozzá lehet szokni egy idő után. De rettenetően megviseli a szervezetét és nem is egészséges.
ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eléggé kemény buli annak ellenére is, hogy évtizedeket éltem le ebben. Sokszor kaptam meg a főnökömtől nyíltan és burkoltan is, hogy túl jól keresek ahhoz, hogy lehessen saját életem, de azt csodával nem határos módon nem feszegette soha, hogy meg lehet-e fizetni a bioritmus folyamatos bolygatását úgy, ahogyan azt sem szokta emlegetni, hogy törvényszerűen bele kell-e őrülnie abba egy alkalmazottnak, hogy jól keres. Szerintem felesleges is lenne ezeket a témaköröket felvetni neki, mert nincs értelme, - nem túlzottan akar tudomást venni arról, hogy ilyen tényezők is létezhetnek egy ember életében.
ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!