Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A táppénzes papírt hónap...

A táppénzes papírt hónap végéig, ha leadom, a fizummal együtt fogják utalni normális esetben?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem. Egyszer voltam eddig betegállományban, akkor sikeresen elkeverték a papíromat és következő hónapban kaptam meg az elmaradt fizetésemet. Most ismét betegállományban vagyok, holnap megyek táppénzes papírért, szombat reggel műszakváltáskor fogom bevinni, elvileg akkor megyek már dolgozni.


Kérdésem az, mert igen, ennyire tudatlan vagyok, hogy normális esetben a táppénzt az elkövetkező fizuval együtt küldik, nem a következő hónap utániban lesz benne, ugye? Muszáj megkérdeznem, mert elég nagy xarban leszünk, ha az utóbbi.


ápr. 25. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha időben leadod, akkor igen.
ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg 8 nap az előírásai idő
ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változó. Volt olyan munkahelyem, hogy a következő fizuval kaptuk, a mostani cégem TB kifizetőhely így hóköziben utalják. Szerintem attól függ, hogy TB kifizetőhely-e a cég.
ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!