Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyöngyösi bicikligyárba...

Jozsi811 kérdése:

Gyöngyösi bicikligyárba dolgozok màsfél éve. Rendesen végzem a munkám mégis fönökség ugy beszèl vellem hogy az már sértő, valoszinű gyárba élik ki magukat. Tapasztalt màr ilyet gyárban valaki?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezt komolyan kérdezed? Mindenhol vannak gyökerek, és pont nem érdekel senkit az, hogy szerinted te rendesen végzed a munkádat, mivel ennek a megítélése nem a te feladatod. Menj át a szembeszomszéd P&G-be, ott nem fognak veled csúnyán beszélni, ellenben másképp irtják ki a lelket belőled. Dolgoztam ott 3 évet (nem gyártósoron), elég is volt belőle.
ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Irodista vagy?
ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem irodista vagyok. Szalagon vagyok dicsérnek is hogy jó a munkám de héten 3 alkalommal beszologatnak meg nagyon felfujnak dolgokat. Az a baj bennem felhuzzom magam és estig idegeskedek.
ápr. 27. 12:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy másfél éve vagyok a gyárban előtte 2p évig mezőgazdaságban dolgoztam.
ápr. 27. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát, az ilyen munkaköröknél ne várj különösebb tiszteletet, az máshol sem lesz. Nyugodj meg, attól megnyugszol.
ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 szakmàm és jogositványom van nem biztos neki kéne lenéznie engem. Nem ideges vagyok. az ember dolgozni megy oda nem azèrt hogy beszologassanak másik meg az amig munkámmal nincs baj nem is kéne szolni.
ápr. 28. 07:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, válassz más munkahelyet, ami a végzettségednek megfelelő. Ha nem muszáj, senki sem jár olyan munkahelyre, ahol nem érzi jól magát, hanem keres másikat.
ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!