Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok?

Milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eladó végzettségem van, érettségi nincsen.

Árufeltöltő munkát szívesen csinálnék, de a legtöbb helyen ez egyben van a kasszázással, takarítással, pékáru sütéssel stb. Kasszázni (egésznap embereket kiszolgálni) pedig nem szeretnék. Állítólag például a Tesconál már lehet külön kérni hogy csak önkiszolgálón szeretnél lenni. Ilyen munka tetszene például, de a közelben nem találtam egyelőre. 3 műszakos gyári robot melót nem szeretnék csinálni mert volt benne részem már. Ahogy nézegettem a munkákat, elég sok az elvárás, több év szakmai tapasztalat, targonca elég sok helyen, B kategóriás jogsi, erkölcsi bizonyítvány amit gondolom le kéne kérnem ami fene sem tudja mennyi idő. De hogy szerezzek tapasztalatot ha még nem dolgoztam adott területen/munkakörben? Van már raktári komissiózó tapasztalatom, illetve dolgoztam stancoló gépen, csomagoló gépen, borászatnál pincemunka rövid ideig. Jelenleg nem tudom hogy hova tudnék hirtelen elhelyezkedni, ahová felvesznek. A legközelebbi nagyváros 30km, számításba kell vennem a bebuszozást, ott a helyijáratot ha esetleg külvárosrészre esne a munka. Ti mit javasoltok? Én egy kisebb városban lakom, de itt nem igazan van most meghirdetett munka. Rendes raktáros melót is szívesen csinálnék, de tapasztalatom abban sincsen, visszáru, göngyölegkezelés, árukiadás ilyesmi. De gondolom ez betanulható



ápr. 29. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon válogatós vagy, így az utcaseprést ajánlom.


Menni kell, csinálni kell, bele kell állni, nem álmodozni meg agonizálni.

ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatós, csak nem akarok még jobban kiégni az éjszakázásban, volt benne részem nem kevés. Csak a kasszázást mondtam amit nem szeretnék, illetve éjszakás műszakot.
ápr. 29. 02:45
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

Az egyes hülye, gondolom fideszes bégető, aki bármit elfogad, a saját értékével, szükségleteivel sincs tisztában. Ne kövesd.

Szerintem "kopogtass" te, ne várd, hogy raknak ki hirdetést.

A Tesco karrier oldalon biztosan lehet feltenni önéletrajzot, motivációslevelet.

De ugyanígy más üzleteket is megpróbálhatsz.

Ahogy belegondolok a 38 évem alatt nem is nagyon volt olyan munkám, amire úgy jelentkeztem, hogy láttam valami hirdetést. Mert kevés felelt meg. (Kedves egyes)

Mindig kitaláltam hol akarok dolgozni, felkerestem őket, a legtöbb ember, cég szereti az önállóakat, akik bátrak is. Sokkal szívesebben választják azt, mint kihúzni egyet a tornyosuló önéletrajzokból.

ápr. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!