Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok ennyi óra munka?

Sok ennyi óra munka?

Figyelt kérdés

Munkát kaptam idősotthonban külföldön, es hetfőtől péntekig dolgozom, mindennap reggel 7 től delután 16 ig

Nekem úgy tűnik ez nagyon sok, megszakadok. Egy hete kezdtem.

Azt mondták belejövök. Ti mit gondoltok? Már majdnem 50 éves vagyok nem épp tini


máj. 10. 18:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%
Valahogy az a tippem,hogy te nagyon sokára leszel 50 éves, és inkább 20 alatti vagy, azon szoknak így siránkozni, mikor belecsöppennek az életbe, és megtudják, hogy azért hogy neki étel , ruha és fedél legyen a feje felett azért a szülőknek mennyit kell dolgozni. 50 évesen, minimum 20-30 év munkaviszonnyal a háta mögött, az emberek nem sírnak napi 8-9 órás műszak miatt, csak aki eddig otthon hereverézett, de vége lett a jóvilágnak.
máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Persze, hogy sok.

De mit kezdesz például ezzel a válaszommal? Nekem nagyon sok. Az átlag munkaóra SZÁMOMRA! olyan 5-6.

Emellett van az embernek élete, hobbija, ki tud kapcsolódni.

De más meg munkamániás, utál hazamenni is. Másnak ez az átlag, megint más imádja az időseket gondozni, nem munkának, hivatásnak tekinti. Egyik sem te vagy. Értsd meg.

Komolyan, miért nem tud dönteni egyedül egy felnőtt, hogy mi a jó neki?

Mégis miért teszed a felelősséget idegenek nyakába?

máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Ebből gondolom lejön a szünet, tehát lényegében 40 óráról (vagy nagyon minimálisan többről) beszélünk. Totál általános munkaidő.
máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Seila ***** válasza:

Dolgozni mentél külföldre vagy üdülni??

Nyilvánvaló hogy egy külföldinek több tennivalót adnak, mint egy ottani dolgozónak, ezért tűnik neked soknak, de egyébként nem sok.

máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
8-9 óra munka teljesen átlagos. Húzzál le 12 órákat mondjuk vendéglátásban, és akkor panaszkodj...
máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%

Maga az óraszám nem vészes, de nem mindegy, mi a munka. Én jelenleg heti 40 órát dolgozom, plusz két hetente 5 óra szombaton, tehát picit többet, mint az átlag havi 168-176, de mivel elég laza a munka, így nem érződik soknak, nem fáradok el, nem emberekkel dolgozom, csak kollégáim vannak, emberekkel eleve nehezebb mert mentálisan is leterhel ami rosszabb, mint csak fizikailag elfáradni.

Így a te helyzetedben valószínűleg én is úgy érezném, hogy megszakadok.

máj. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%

8 óra munka, tehát heti 40 óra, nagyon sok magyar dolgozik így, ezért első körben nem mondanám, hogy sok, VISZONT azt se felejtsük el, hogy nem egy irodában ülsz heti 40 órát, hanem jársz-kelsz, emelgetsz, etc.

Nem feltétlenül függ össze a korral. 12 órás gyorséttermi munkát én sem bírtam még 24 évesen, konkrétan leszakadt a lábam a nap végére. Tehát fizikailag simán lehetsz így és akkor érdemes váltani.

Ott vannak az egyéb faktook is, mint pl család, iskola ha csinálsz, stb, ami miatt esetleg érdemes lenne a ezetőséggel beszélned, hogy csökkentett munaidejű beosztásban dolgoznál, ha lehet, ha nem, akkor kerese egy olyan munkahelyet, ami megfelel az igényeidnek.


De végsősoron neked kell tudnod.

máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!