Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, megveszek az...

Mit tegyek, megveszek az unalomtól a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Nagyon kényelmes munkám van de ami munka is, az olyan rohadt unalmas és bürokratikus, hogy nincs mindig kedvem csinálni. Azt is unom, ha csinálom, de az is baj, ha nem, mert akkor unatkozok.


Sokáig dalokat írtam, böngésztem neten, de egyszerűen már nem tudok mit csinálni, az utóbbi időben fejlesztem a B1 szinten levő angol tudásom. Ha B2-re felfejlesztem, akkor kapok valami érdekes, jó munkát? Bár nem hiszem, hogy van ilyen. Na jó a közigazgatásnál biztos van érdekesebb, de nekem minden munka olyan szürkének tűnik. Gondoltam beiratkozok a BGE-re kereskedelem és marketing szakra, de normális csak azért egy egyetemet elkezdeni, mert halálra unom magam a munkahelyemen és ott tudnék tanulni? De mi van, ha hirtelen ez megváltozik és sok munkám lesz? Mert akkor nem bírnám és abba hagynám az egyetemet. Jó lenne valami olyan érdekesebb munka, ami mind pénzben, mind kollégákban (jelenleg 50 éves banyákkal vagyok körülvéve és fiatal szép nők között akarok dolgozni), mind pedig érdekességben jobb lenne. Mihez kezdjek?



máj. 13. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Balázska már megint? 🤣
máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Megértelek, nekem is hasinló a problémám.
máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Irigyellek,hogy munka közben van idöd unatkozni - es meg fizetest is kapsz erte.

Tanulj, kepezd magad. A magadba fektetett energia es tudas sosem fog elevülni.

máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ne irigyelj, ha érdekes, színes munkád van. Hidd el az jobb, mint ha unalom van, mert az egy idő után sok.


Hát nem tudom a közig.szervező szakkal úgy voltam, hogy nem sok értelme volt a sok felesleges tárgynak. Ez a ker marketing hasznosabbnak tűnik, de nem tudom belevágjak-e. Azért egy egyetem mégis komoly dolog. Nyelvtanulást csinálom, de annak meg önmagában nem tudom van-e értelme.

máj. 13. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szenvedek az ilyen munkatársak miatt, akik "unatkoznak", én meg hajtom magam mint a szart, mert a munkatársam képtelen feltalálni magát...

Bammeg...

máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez a helyzet, sőt még rosszabb. Nekem a heti 40 órából 3 óra munkavégzés. Nagyon jó a fizetés, ezért maradtam. Az idő nem megy, sokat olvasok, stand by vagyok. Be kell járnom a munkahelyre.

Valószínűleg igy is megéri a cégnek mert ha más céget bíznak meg a munkával sokkal drágább, időbe telik én meg mindjárt keznél vagyok.

máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A mindenit. Nem gondoltam volna, hogy verszenyszférában is van ilyen. Nálam ez közigazgatásban van, de nem túl jó fizetéssel.
máj. 14. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idő pénz. A munkahelyeden kapsz plusz időt, amit nyelvtanulásra, egyetemi tanulásra fordíthatsz. Ki kell használni!
máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tanulj mindfulnesst, flow-t stb. Az idő nem fog gyorsabban telni, de érezheted gyorsabbnak ez a titok.
máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a mindfulnesst melegen ajánlom
máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!