Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen Rossmannban dolgozni?...

Milyen Rossmannban dolgozni? Mennyi a fizetés 8 órásként?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyorsétteremben sínylődök... már egy ideje. Tartósan. Szeretnék váltani, de azon a szinten (egyelőre) nem vagyok, hogy viselhetetlen és bármi jobb. A problémám azzal van, hogy konyha révén könnyen kaphat el valamit az ember, na nem havonta, de az éves szinthez képest sokszor. Egyszerűen képtelenek úgy intézni a bérszámfejtők, hogy ne legyen valami baj a fizetéssel. Már előre félek, amikor úgy érzem beteg leszek, ha meg az leszek, lélekben látom a vegetalevest, mert biztos tízezrekkel kevesebbet fognak utalni, amit nagy csodával megkapok, mert néha az sem megy olyan könnyen, azt is elcseszik. Elég gyors sem tudok lenni, de amúgy tök jó vagyok szerintük, de azért mindig legyek gyorsabb, gyorsabb, gyorsabban, nincs lazsa (sosem lazsálok...), az évek és évtizedek óta ott dolgozók pedig császároknak hiszik magukat, én meg csöndben eleget teszek.


Kissé besokalltam, már undorral megyek be. Kérlek, írjátok le, milyen Rossmannban dolgozni és mennyi a fizetés. Illetve, bár ez tényleg mellékes, de mintha valamikor olvastam volna olyat, hogy hetente vagy havonta valami kisebb csomagot kapnak a dolgozók. Ez igaz? Aki dolgozott vagy dolgozik Rossmannban, a vezetőség, a munkatársak milyenek? Minden érdekel.


máj. 15. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


szerintem ezek reálisak, vannak idei beírások is. Nem tudom, egy konyhán kapsz-e ennyit, de azok alapján, amit elmondtál én nem gondolkodnék a váltáson. Viszont a Rossmann most nem megy jól egy ismerősöm alig került be dolgozni, pedig sokat volt ott diákként előtte és csak 4 órásban van. Nem stresszes a munka szerinte egyáltalán, de nagyobb eséllyel lesz létszámleépítés, legalábbis most így tudja.

máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A drogériákban a női feletteseid ki fognak csinálni, mert a legtöbbje magát felsőbbrendűnek gondolja. Ő a nagybetűs nő, a többiek kislányok.

Sokat kell pakolni és felesleges dolgokkal kitölteni a nap részét, szerintem ennél unalmasabb a Földön nincs (ja de, amikor simogatni kell a ruhákat a ruhaboltban, mert kész van minden, vásárló nincs, de nem ülhetsz le se).

Nagy szerencse kell, hogy kifogj egy összetartó csapatot.

Sokkal kevesebb a fizetés, mint egy gyorsétteremben (én jelenleg 2100 ft-os alapórabérrel vagyok ott), a Rossmannbann ez lenne úgy 1400.

máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!