Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok dönteni, hogy ott...

Nem tudok dönteni, hogy ott hagyjam-e ezt a helyet. Szerintetek mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, még nem sok tapasztalatom van bármiben is. Betanuláson vagyok egy helyen, ami a buszozással elég messze esik az otthonomtól. 1 óra az út odafele és visszafele is (ha szerencsém van és megy abban az órában 1 átszállásos busz, mert nem mindig megy) plusz vagy 20 perc séta. És akkor még nem számoltuk bele a várakozási időt kész busz között, ami múltkor pl 40 perc volt, így 1 óra 40 perc alatt értem haza.

A lényeg, hogy először egy másik részre tettek, és azt várták volna, hogy 2 nap alatt megtanuljam. Én azt éreztem, magamhoz képest jól teljesítettem, és hidegzuhanyként ért amikor az engem betanító ember azt mondta a főnöknek, hogy nekem nehezen megy a munka, mert én nem is tudtam, hogy ilyen véleménnyel van rólam. Én előtte lelkes voltam és próbálkoztam, de ez eléggé letört.

Utána áttettek egy másik részre, kasszázni meg ételeket készíteni. A kasszázás se az erősségem mivel sosem csináltam, és egyelőre azt érzem lassú vagyok benne másokhoz képest. 12 órás munka lenne, és hajnalig tartana, ezért nem tudnám megoldani a hazajárást busszal, de ott lehet aludni. De valahogy még mindig letört vagyok amiatt ami történt, mintha nem ez lenne az én közegem. De azt is tudom, hogy valahol el kell kezdeni. Emellett még mindig keresem a munkát olyan településen ami közelebb van, és szoktak hívni interjúkra is, szóval még akadhat jobb. De nem tudom mit tegyek, most is stresszelek mielőtt be kell menni és túl nagy a megfelelési kényszerem. Félek, hogy bénának tartanak, meg ugye még csak pár napja vagyok ott és olyan is volt, hogy hibáztam. Ők meg régóta ott vannak és értenek hozzá, velem ellentétben. És nem akarom, hogy gyenge képességűnek tartsanak.

Egyébként elég szorongós alkat vagyok és rendszeresen voltak pánikrohamjaim. Mostanában már kevesebb, de még mindig nem vagyok teljesen jól. Lehet ez is rátesz. Viszont nekem fontos lenne, hogy nyugodt körülmények közt dolgozzak és olyan kollégákkal akik megértenek és nem 2 nap teljesítménye után alkotnak rólam véleményt úgy, hogy még sosem csináltam ilyet. Ettől nem lesz motivációm. Plusz a buszozás miatt necces, ezért nekem ha 12 órában vagyok, 2 naponta ott kéne aludni. De fontos lenne, hogy legyen munkám, úgyhogy nem tudom mit tegyek. Lehet akadna másik hamar, de lehet csak sokára.

Ti mit tennétek a helyemben? Adnátok tanácsot?



máj. 23. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy pénz ide vagy oda, az egészséged kárára nem mehet semmi.. Egészséged 1 van, munkát meg bármikor tudsz találni. Pályakezdő vagyok én is, engem vissza sem hívnak. 1 lehetőség maradt: gyári meló, 12 órás éjszakázásokkal.


Köszönöm, nem. Nem alszom jól így sem, nem fogom tönkre tenni magam 20 évesen, ha kell, akkor várok még, de nincs az a pénz, hogy én bárhol is éjszakai műszakban legyek..


Nekem is sokat kell utaznom munka miatt, nagyjából 1 óra az odaút + szintén 20 perc séta volt az előző munkahelyem, ahonnan 1 hete küldtek el egy olyan indokkal, hogy rosszul köszönök vissza az embereknek. :D


egészség > többi dolog.

máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Nem akarásnak nyögés a vége.
máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!