Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiúk, mit jelent, ha gyakran...

Fiúk, mit jelent, ha gyakran mosolyogtok egy lányra, ha megnevettetitek?

Figyelt kérdés
Nemrég kerültem egy új munkahelyre és amikor az egyik sráccal voltam beosztva, tök jól elbeszélgettünk, megtudtunk dolgokat egymásról, hülyéskedtünk. Azóta gyakran rám mosolyog, ha elmegy mellettem a munkahelyen és én is rá mosolygok.. nem tudok nem mosolyogni. De van, amikor távolabb vagyunk egymástól és néha akkor is mosolyog, ahogyan én is, vicces mozdulatokat csinál vagy csak mond valami vicceset, amivel megnevetettet. Jelenthet ez csak barátságot/haverságot a részéről? Jelentheti azt, hogy szimpatikusnak tart, de ennyi? Vagy több is lehet mögötte? Egyébként van barátnője..

2012. aug. 2. 22:37
 1/2 anonim válasza:
Attól, hogy van barátnője, azért még tetszhetel neki. És lehet el is vinne egy kis futó kalandra.
2012. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező lány vagy?
2012. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!