Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi esélyem van hogy...

Mennyi esélyem van hogy valóra váltsam az álmomat?

Figyelt kérdés
Jövõre egy mûvészeti iskolában fogok tanulni. Sokan kérdezgetik hogy színésznô leszek-e, de a válaszom mindig ez: Ha színésznõ nem is leszek, az biztos hogy a filmiparban szeretnék dolgozni.Bár a színészet úgy vonzz engem, mint mágnes a vasat. Az az álmom hogy a MARVEL stúdióban dolgozhassak. Mindent megadnék èrte! Szóval szerintetek ez nagyon elérhetetlen?:)

2013. máj. 11. 19:57
 1/10 anonim válasza:
100%
Hogyha hiszel abban, hogy neked sikerülhet, akkor semmi sem elérhetetlen. A lényeg, hogy olyan munkát válassz, ami boldoggá tesz téged és ne a pénzt nézd. Mert ha valamiben nagyon jó vagy, akkor jó munkát fogsz végezni.:D
2013. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Én tényleg hiszek ebben. Sokan azt hiszik hogy a gyerek beszél belôlem, de nem. Belôlem az álmok beszélnek. Mindig mindenki azt hitte hogy egy buta lány vagyok.. de szeretném megmutatni azoknak akik lenéznek engem és semmi jövõt nem jósolnak nekem, hogy igenis értékes ember vagyok.Szeretnék a legnagyobbak közt dolgozni. Mindig is arról álmodtam hogy egyszer én leszek az akire mindenki figyel, még azok a hírességek is akik most még azt sem tudják hogy létezem. Van egy álmom, és addig megyek míg valóra nem váltom!:)
2013. máj. 11. 21:45
 3/10 anonim válasza:
Meg lehetne kérdeznem, hogy melyik suliba mész? :)
2013. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A mai világban MINDEN elérhető

nincsenek áthághatatlan akadályok


nyelvtanulás !!!!!!!!!!!!!!!!!!! az az alap

anélkül hiába vagy tehetséges!!!!!!!!!!!!!!!

2013. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, a nyelv a legfontosab. Az mindéppen menni fog. Amúgy meg egy sima mûvészeti középiskola. :) Miért?:)
2013. máj. 12. 11:55
 6/10 anonim válasza:
Mert engem is érdekelnek az ilyenek, és meg szeretném nézni, hogy milyen suli. :D:D
2013. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Onnan válassz iskolàt ahonnan valósi vagy.:)
2013. máj. 12. 17:33
 8/10 anonim válasza:
Most miért annyira nagy titok? Nálunk bénábbnál bénább sulik vannak, hülye aki ottmarad valamelyikben.. Ha ott is maradnék, nem lehetne ilyesmi szakra menni.. -.-" egy suli neve ekkora titok?
2013. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért? olyan nagy dolog keresni a neten sulit?? am meg úgy értettem h onnan válassz mûvészeti sulit.Patkós Irma Alapítványi és Mûvészeti szakközép.Nyugi van, az a hosszú éleg titka.:)
2013. máj. 12. 21:13
 10/10 anonim válasza:
"Mindig is arról álmodtam hogy egyszer én leszek az akire mindenki figyel, még azok a hírességek is akik most még azt sem tudják hogy létezem. " Azért akarsz színész lenni, hogy celeb legyél? Tudom, hogy még fiatal vagy, de azt fontos tudnod, hogy az igényes színészethez rengeteg tanulás, gyakorlás és alázat kell. Szerintem ezen gondolkodj majd, ha elkezded a sulit, aztán majd meglátod, hogy mennyire tetszik, és van-e benned kellő elhivatottság? (Meg van-e a szüleidnek pénze, mert ha külföldön akarsz sikeressé válni, abba bele kell fektetni egy csomót anyagilag is.)
2013. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!